Komponenty a Joomla

Ten kto interesuje się CMS Joomla! czy innym CMS (Wordpress, Drupal, etc.) wie, iż prawdziwą cechą charakterystyczną owych programów to nie CMS sam w sobie, a specjalnie stworzone dla nich rozszerzenia. Dla Joomli za takie suplementy powinniśmy uznać Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponenty to fundamentalne, ale najbardziej złożone składowe Joomla. Grono opisywanych rozszerzeń stworzonych z myślą dla Joomli z pewnością możemy liczyć w co najmniej tysiącach. Należy wiedzieć, iż "community" opisywanego CMS nieustannie wzrasta i wymyśla nowe,kreatywne rozwiązania. Na przykład rozszerzeniem przygotowanym z myślą o Joomla jest Akeeba Backup, Layer Slider bądźFacebook Wall Feeds Także Wśród owych rozszerzeń mamy możliwość wyszukać komponent - Open Graph Protocol Solution.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Profesjonalny CMS

Ciut wzmianek nawiązujących do Open Graph Protocol Solution

Open Graph Protocol Solution to interesujący przykład oddającym to jak w kilku prostych ruchach otrzymać możliwość zwiększenia ilości proponowanych przez CMS funkcji jakie dotychczas nie zostały zawarte w podstawowej wersji, bądź mieliśmy z nimi kontakt w okrojonej płaszczyźnie. Warto mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. Akeeba Backup lub Layer Slider bądź akurat Open Graph Protocol Solution) zezwalają na wyposażenie portalu internetowego w powyższe funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod źródłowy Joomla. Takie wyjście, przy zachowaniu ostrożności pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności rodzimego portalu dość wygodny sposób, i co najważniejsze - nie jest potrzebna wiedza dotycząca pisania kodu .

Jak zainstalować komponent Open Graph Protocol Solution w Joomla?

Powracając do Open Graph Protocol Solution . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Open Graph Protocol Solution sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Open Graph Protocol Solution komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Open Graph Protocol Solution proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Open Graph Protocol Solution” + Joomla w Google.

Skąd bezpiecznie pobrać Open Graph Protocol Solution

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego rozszerzenia jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno znalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Open Graph Protocol Solution) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! codziennie aktualizują oraz dodają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Liczymy, że powyższe sugestie na temat Open Graph Protocol Solution będą dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne stosowanie programu Open Graph Protocol Solution

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem aplikacji Open Graph Protocol Solution. Tutaj nadrzędną sprawą powinno być pilnowanie jego aktualności. Prostym zabiegiem na aktualizację Open Graph Protocol Solution to zrobienie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. W przypadku, gdy nie możemy przeprowadzić wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najświeższą wersję odnajdziemy na stronce dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Pamiętajcie! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie Open Graph Protocol Solution,Akeeba Backup, Layer Slider rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność programu, a przy tym również aktualność...Joomli

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.