Dodatki a CMS Joomla

Jeżeli jesteś osobą, która interesuje się Joomla! i innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, itd.) to świetnie wiesz,iż największą siłą programów nie jest CMS samoistnie, a specjalnie opracowane dla nich programy. Jeżeli mówimy o Joomla!, za takie dodatki należy uznać Komponenty (za angielskiego: components). Komponent to elementarny, jednakże najbardziej złożony składnik do CMS Joomla!. Ilość wspomnianych pluginów przeznaczonych dla Joomli mieści się nie w setkach a w co najmniej tysiącach. Należy wiedzieć, iż grupa społeczna tego Systemu Zarządzania Treścią stale poszerza się i pisze nowe, innowacyjne rozwiązania. Dla przykładu, komponentem dla CMS Joomla! jest Phoca Gallery, Sliders a takżeDisplayNews by BK Również Pośród tychże pluginów możemy odnaleźć komponent - One click registration.

  • CMS Joomla
  • Odporność na ataki
  • Sprawdzony system

Ciut informacji dotyczących One click registration

Narzędzie One click registration jest jasnym przykładem wyjaśniającym to jak w niewielu posunięciach mamy możliwość wpłynąć na ilość oferowanych przez CMS zastosowań, które dotychczas nie do końca były możliwe, albo mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Warto mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. Phoca Gallery lub Sliders , czy właśnie One click registration) zezwalają na wyposażenie witryny internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod źródłowy CMS Joomla!. Takie rozwiązaniegdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności swojego serwisu w miarę bezkolizyjnyi stabilny sposób, i co ważne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zainstalować komponent One click registration w Joomla?

Powracając do One click registration . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy One click registration sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z One click registration komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu One click registration proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „One click registration” + Joomla w Google.

Skąd ściągnąć One click registration

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku One click registration) :-) extensions.joomla.org to miejsce, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! codziennie aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby porady na temat One click registration były dla Was przydatne. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne korzystanie z rozszerzenia One click registration

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem pluginu One click registration. Tutaj przewodnią sprawą powinno być pilnowanie jego aktualności. Prostym zabiegiem na aktualizację One click registration będzie wykonanie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. Jeśli nie jesteśmy w stanie wykonać aktualizacji poprzez panel zarządzania, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najaktualniejszą wersję odnajdziemy na stronie internetowej autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Zapamiętajce! Niezależnie, czy jest to dodatek One click registration,Phoca Gallery, Sliders rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność programu, ale również aktualność...Joomli

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.