Kilka zdań w temacie obSocialSubmit

obSocialSubmit to świetny przykład obrazującym to jak w paru prostych aktach dostać możliwość zwiększenia ilości oferowanych przez CMS Joomla usług jakie dotąd nie były wdrożone, albo mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Warto mieć na uwadze, iż dodatki ( wśród nich np. Phoca Gallery lub Cache Cleaner , czy właśnie obSocialSubmit) zezwalają na urządzenie strony WWW w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod źródłowy Joomli. Takie rozwiązaniegdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego serwisu dość wygodny sposób, oraz co najważniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Sposób instalacji obSocialSubmit

Wracając do naszego komponentu. Jeżeli instalacja obSocialSubmit budzi w Was zgrozę i przypuszczacie, że może Was przeróść - spokojnie, nie ma obaw:). Instalacja - co możemy przeczytać w dokumentacji obSocialSubmit, odnosi się co do zasady do wczytania archiwum instalacyjnego poprzez podstawowy instalator, który prawidłowo jest zlokalizowany w CMS Joomla!, a więc instalacja obSocialSubmit jest identyczne jak instalacja modułu Phoca Gallery, Cache Cleaneritp. Po instalacji paczki z obSocialSubmit komponent zostanie z automatu dołączony do panelu zarządzania Joomla!.

PS jeśli chcecie poznać więcej interesujących szczegółów o obSocialSubmit, polecamy Wam zapoznać się z stroną autora niniejszego rozszerzenia. Najprościej jest ją wyszukać wklepując wyrażenie obSocialSubmit + Joomla w Google albo skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=obSocialSubmit%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Jak odinstalować rozszerzenie obSocialSubmit w Joomla!...

Może przydarzyć się tak, iż moduł obSocialSubmit nie spełnia Twoich oczekiwań. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś jak najszybciej pozbyć się go ze swojej uroczej witryny. W takim wypadku jest tylko jedno lekarstwo – usunięcie z CMS obSocialSubmit. Jak to zrobić? Dokładnie w ten sam sposób w jaki usuniemy Phoca Gallery Cache Cleaner lub Custom Filters Pro czyli jakikolwiek komponent. Otwieramy panel zarządzania strony › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › następnie wybieramy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania rozszerzenia.

Skąd bezpiecznie pobrać obSocialSubmit

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku obSocialSubmit) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! codziennie aktualizują oraz dodają nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby sugestie zawarte w tej publikacji były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z naszą agencją interaktywną. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.