Paręnaście wzmianek o obRSS

Dodatek obRSS to idealny przykład na to jak w kilku działaniach mamy możliwość wpłynąć na ilość oferowanych przez CMS zastosowań, które dotąd nie do końca były zaimplementowane, lub mieliśmy z nimi kontakt w okrojonym zakresie. Należałoby mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. ARK Editor lub EasyDiscuss , czy akurat obRSS) pozwalają na urządzenie naszej witryny w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod Joomla. Taka strategiagdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością własnego serwisu dość pewny sposób, i co najistotniejsze - nie jest konieczna wiedza dotycząca pisania kodu .

Jak zaimplementować obRSS do CMS Joomla?

Jeżeli obawiacie się, że instalacja opisywanego rozszerzenia może Was przeróść - "relax", nie ma się czego obawiać:). Instalacja - co jest dane nam przeczytać w dokumentacji obRSS, redukuje się co do zasady do dodania archiwum instalacyjnego poprzez zwykły instalator, który normalnie znajduje się w CMS Joomla!, czyli dodanie obRSS do Joomli jest dokładnie identyczne jak instalacja modułu ARK Editor, EasyDiscussitp. Po instalacji paczki z obRSS komponent zostanie samoczynnie załadowany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS jeżeli jesteście zainteresowani o obRSS, proponujemy Wam "zagłębić" się w home page producenta tego rozwiązania. Najłatwiej na nią trafić bezpośrednio wklepując frazę obRSS + Joomla w Google albo skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=obRSS%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczne korzystanie z wtyczki obRSS

Możliwe, że zastanawiasz się nad tym czy komponent - obRSS jest bezpieczny . W tym miejscu ważną kwestią powinno być dbanie o jego aktualność. Najłatwiejszym sposobem aktualizacji obRSS to wykonanie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. W sytuacji, gdy nie możemy przeprowadzić wyżej wymienionej aktualizacji poprzez panel zarządzania, to pamiętajmy, że prawie zawsze najnowszą wersję odnajdziemy na stronce twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie obRSS,ARK Editor, EasyDiscuss rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność rozszerzenia, ale również aktualność...CMS Joomla!

Pobieranie obRSS

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie obRSS będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku obRSS) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! nieustannie aktualizują oraz dodają nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje zawarte w tym artykule były dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.