Komponenty a Joomla

Ten kto posiada Joomla! albo innego CMS (Drupal, Wordpress, etc.) wie, że największą zaletą systemów to nie System Zarządzania Treścią samoistnie, lecz dodatkowo wykreowane dla nich aplikacje. Dla Joomli takimi rozszerzeniami są Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponenty to bazowe, ale najbardziej skomplikowane ogniwa Joomla. Ilość dodatków przeznaczonych z myślą dla CMS Joomla! z pewnością mieści się w tysiącach. Należy mieć na uwadze, że społeczność owego CMS bez przerwy poszerza się opracowując nowe,kreatywne rozwiązania. Na przykład rozszerzeniem przygotowanym z myślą o CMS Joomla! jest jNews, JSN UniForm PRO a takżePayPlans Również Wśród tych rozszerzeń znajdziemy komponent - NS - Newsscroller Self DHTML.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Wysokiej jakości CMS

Parę słów w temacie NS - Newsscroller Self DHTML

NS - Newsscroller Self DHTML jest praktycznym wzorem przedstawiającym to jak w niewielu działaniach jesteśmy w stanie zwiększyć grono oferowanych przez CMS Joomla zastosowań, które przedtem nie zostały zaimplementowane, bądź mieliśmy z nimi styczność w okrojonym zakresie. Warto mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. jNews lub JSN UniForm PRO , czy właśnie NS - Newsscroller Self DHTML) zezwalają na wyposażenie naszej portalu w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby wpływania na oryginalny kod Joomla. Taki system, przy zastosowaniu odpowiedniej ostrożności pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności naszego portalu w miarę bezkolizyjny sposób, i co kluczowe - nie jest konieczna umiejętność związana z pisaniem kodu .

Jak zainstalować komponent NS - Newsscroller Self DHTML w Joomla?

Powracając do NS - Newsscroller Self DHTML . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy NS - Newsscroller Self DHTML sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z NS - Newsscroller Self DHTML komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu NS - Newsscroller Self DHTML proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „NS - Newsscroller Self DHTML” + Joomla w Google.

Skąd pobrać NS - Newsscroller Self DHTML

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie każdego dodatku będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku NS - Newsscroller Self DHTML) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez przerwy aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby sugestie zawarte w tym artykule były dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

W jaki sposób usunąć komponent NS - Newsscroller Self DHTML ...

Istnieje możliwość, że moduł NS - Newsscroller Self DHTML okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś błyskawicznie unicestwić go z własnej, pięknej witryny. Na taki przypadek istnieje wyłącznie jedno lekarstwo – odinstalowanie NS - Newsscroller Self DHTML. W jaki sposób to zrealizować? Dokładnie w ten sam sposób w jaki usuniemy jNews JSN UniForm PRO lub PayPlans czyli jakikolwiek komponent. Wchodzimy w panel administracyjny naszej strony › następnie powinniśmy odszukaćzakładkę "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › a z niej klikamy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania komponentu.

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.