Rozszerzenia a CMS Joomla

Jeśli uważasz się za osobę, która pasjonuje się CMS Joomla! albo innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, etc.) to świetnie wiesz,że prawdziwym plusem systemów to nie System Zarządzania Treścią per se, lecz specjalnie opracowane dla nich dodatki. Jeżeli mówimy o CMS Joomla!, takimi rozszerzeniami są Komponenty (po angielsku - components). Komponenty to podstawowe, ale najbardziej złożone cząstki Joomla. Grono opisywanych dodatków przeznaczonych z myślą dla Joomli możemy liczyć nie w setkach a w paru tysiącach. Należy pamiętać, że społeczność owego Systemu Zarządzania Treścią ciągle wzrasta i wymyśla nowe ipionierskie rozwiązania. Dla przykładu, rozszerzeniem dla Joomla to Phoca Gallery, Hotspots Pro a takżeRealEstateManager Również Pośród owych dodatków odnajdziemy komponent - Ninja Simple Icon Menu.

  • CMS Joomla
  • Odporność na wirusy
  • Profesjonalny CMS

Czas na kilka słów w temacie Ninja Simple Icon Menu

Dodatek Ninja Simple Icon Menu jest jasnym przykładem na to jak w kilku krokach dostać sposobność zwiększenia grona proponowanych przez CMS Joomla zastosowań, które przedtem nie do końca zostały wdrożone, bądź mieliśmy z nimi kontakt w okrojonym zakresie. Należałoby pamiętać, że dodatki (a wśród nich np. Phoca Gallery lub Hotspots Pro , czy właśnie Ninja Simple Icon Menu) pozwalają na "udekorowanie" naszej portalu internetowego w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod źródłowy Joomla. Takie podejściegdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności portalu dość pewny sposób, i co kluczowe - nie jest istotna wiedza dotycząca programowania .

Jak zainstalować komponent Ninja Simple Icon Menu w Joomla?

Powracając do Ninja Simple Icon Menu . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Ninja Simple Icon Menu sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Ninja Simple Icon Menu komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Ninja Simple Icon Menu proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Ninja Simple Icon Menu” + Joomla w Google.

Z jakiej strony ściągnąć Ninja Simple Icon Menu

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego dodatku jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odnalezienie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym wypadku Ninja Simple Icon Menu) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem gdzie populacja Joomli bez ustanku aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Mamy nadzieję, że powyższe zalecenia na temat Ninja Simple Icon Menu będą dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Jak odinstalować rozszerzenie Ninja Simple Icon Menu ...

Istnieje możliwość, że moduł Ninja Simple Icon Menu nie spełnia Twoich oczekiwań. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś jak najszybciej pozbyć się go z własnej, niepowtarzalnej witryny. W takim wypadku jest tylko jedno rozwiązanie – odinstalowanie Ninja Simple Icon Menu. Jak tego dokonać? Dokładnie w ten sam sposób w jaki usuniemy Phoca Gallery Hotspots Pro lub RealEstateManager czyli każdy komponent. Odwiedzamy panel zarządzania naszej stronki › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › a z niej wybieramy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Po całej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania rozszerzenia.

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.