Komponenty a system zarządzania treścią Joomla

Każdy kto interesuje się Joomla! oraz innym CMS (Wordpress, Drupal, etc.) wie, iż najpotężniejszą mocną stroną takich systemów nie jest System Zarządzania Treścią samoistnie, a specjalnie dedykowane dla nich rozszerzenia. Jeżeli chodzi o CMS Joomla! takimi dodatkami są Komponenty (po angielsku - components). Komponent to podstawowy, jednakże nader złożony składnik do CMS Joomla!. Liczba wspomnianych dodatków dla Joomli możemy liczyć w kilku tysiącach. Warto wiedzieć, iż "community" tego CMS ciągle się powiększa przygotowując nowe ipionierskie rozwiązania. Na przykład komponentem dla Joomla jest JCH Optimize, Accordion Menu bądźSEO-Generator Również Pośrodku tychże dodatków mamy możliwość znaleźć komponent - Nice PayPal Downloads.

  • CMS Joomla
  • Odporność na ataki
  • Sprawdzony kod

Parę zdań o Nice PayPal Downloads

Suplement Nice PayPal Downloads to dobry model wskazującym na to jak w niewielu prostych zabiegach otrzymać sposobność powiększenia liczby oferowanych przez CMS zastosowań jakie dotychczas nie były zaimplementowane, lub mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonej płaszczyźnie. Warto pamiętać, iż "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. JCH Optimize lub Accordion Menu bądź właśnie Nice PayPal Downloads) pozwalają na "udekorowanie" portalu w powyższe funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w podstawowy kod źródłowy CMS Joomla!. Taki sposób, przy zachowaniu należytej ostrożności i uwadze pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności naszego portalu w miarę bezpieczny sposób, oraz co najistotniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zainstalować komponent Nice PayPal Downloads w Joomla?

Powracając do Nice PayPal Downloads . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Nice PayPal Downloads sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Nice PayPal Downloads komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Nice PayPal Downloads proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Nice PayPal Downloads” + Joomla w Google.

Pobieranie Nice PayPal Downloads

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie Nice PayPal Downloads jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Nice PayPal Downloads) :-) extensions.joomla.org to miejsce gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! codziennie aktualizują oraz zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje na temat Nice PayPal Downloads były dla Was przydatne. Jeżeli jednak odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczeństwo używania Nice PayPal Downloads

Niektórzy spośród Was, pewnie zastanawiają się czy komponent dla CMS Joomla! - Nice PayPal Downloads jest bezpieczny . Tutaj ważną kwestią zdaje się być zadbanie o jego aktualność. Najłatwiejszym sposobem na aktualizację Nice PayPal Downloads będzie przeprowadzenie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. Jeśli z jakichś względów nie jesteśmy w stanie przeprowadzić aktualizacji poprzez panel administracyjny, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najświeższą wersję odnajdziemy na stronce autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie Nice PayPal Downloads,JCH Optimize, Accordion Menu rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność rozszerzenia, ale również aktualność...Joomli

Masz problem z konfiguracją lub instalacją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.