Garść informacji na temat Nice PayPal Button

Dodatek Nice PayPal Button jest praktycznym "okazem" pokazującym na to jak w kilku nieskomplikowanych aktach dostać sposobność powiększenia grona proponowanych przez CMS zastosowań jakie przedtem nie do końca były zaimplementowane, bądź mieliśmy z nimi przelotną relację. Należałoby pamiętać, że dodatki (a spośród nich np. ChronoForms lub JotCache , czy właśnie Nice PayPal Button) zezwalają na zagospodarowanie strony internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod źródłowy CMS Joomla!. Taka metoda, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności w konsekwencji umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności serwisu w miarę bezkolizyjny sposób, oraz co kluczowe - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Implementacja Nice PayPal Button w CMS Joomla

Jeżeli czujecie obawę, że instalacja dodatku Was przerośnie - "relax", bez obaw:). Implementacja - co możemy przeczytać w dokumentacji Nice PayPal Button, praktycznie sprowadza się do wgrania pliku instalacyjnego za pomocą zwykłego instalatora, który modelowo ma lokalizację w CMS Joomla!, a więc instalacja Nice PayPal Button jest takie samo jak instalacja modułu ChronoForms, JotCacheitp. Po wgraniu folderu instalacyjnego z rozszerzeniem Nice PayPal Button rozszerzenie zostanie samodzielnie umiejscowiony w panelu zarządzania.

PS jeśli macie ochotę poznać więcej szczegółów o Nice PayPal Button, proponujemy Wam zapoznać się z stroną internetową twórcy tego dodatku. Najłatwiej na nią trafić wklepując wyrażenie Nice PayPal Button + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z tego oto linku: http://www.google.com/search?q=Nice PayPal Button + Joomla

A jak usunąć komponent Nice PayPal Button w Joomla!...

Istnieje prawdopodobieństwo, że dodatek Nice PayPal Button nie spełnia Twoich oczekiwań. Napiszmy to wprost – chcesz jak najszybciej usunąć go z własnej, pięknej witryny. W takim przypadku jest wyłącznie jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS Nice PayPal Button. W jaki sposób to dokonać? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką usuniemy ChronoForms JotCache lub SEO-Generator czyli jakikolwiek komponent. Odwiedzamy panel zarządzania stronki › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › następnie wybieramy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania rozszerzenia.

Jak pobrać Nice PayPal Button

Bezpiecznym i chyba najprostszym sposobem na pobranie Nice PayPal Button jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odszukanie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym przypadku Nice PayPal Button) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie społeczność Joomla! codziennie aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy, że powyższe sugestie na temat Nice PayPal Button będą dla Was przydatne. Jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problem z instalacją lub konfiguracją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.