Jeśli uważasz się za osobę, która skupia się na Joomla bądź innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, itp.) to zapewne wiesz,że prawdziwym plusem takich systemów to nie CMS sam w sobie, lecz specjalnie stworzone dla nich aplikacje. Jeżeli mówimy o CMS Joomla!, takimi rozszerzeniami są Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponenty to zasadnicze, ale najbardziej złożone częsci CMS Joomla!. Zbiór rozszerzeń z myślą dla CMS Joomla! z pewnością możemy liczyć w paru tysiącach. Należy mieć na uwadze, że grupa społeczna owego CMS nieustannie rośnie i publikuje nowe ipionierskie rozwiązania. Dla przykładu, rozszerzeniem przygotowanym z myślą o Joomla to Fabrik, RSGallery2 iSmart Flash Header Również Pośród owych wtyczek możemy znaleźć komponent - Nice Memberships.

Ciut zdań na temat Nice Memberships

Dodatek Nice Memberships to idealny wzór oddającym to jak w paru prostych krokach dostać możliwość powiększenia liczby oferowanych przez CMS zastosowań, które dotąd nie były dostępne, albo mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. Fabrik lub RSGallery2 bądź właśnie Nice Memberships) zezwalają na zagospodarowanie naszej portalu internetowego w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na oryginalny kod CMS Joomla!. Takie rozwiązanie, przy zastosowaniu ostrożności umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością rodzimego serwisu dość wygodny sposób, oraz co istotne - bez znajomości zasad programowania.

Dodatek Nice Memberships nie ma funkcji, której poszukuję.

Co na wypadek kiedy Nice Memberships nie ma funkcji, na której nam bardzo zależy lub, której spodziewaliśmy się, że w nim znajdziemy? Hmm sytuacja wydaje się całkiem prosta. Jak napomknęliśmy poprzednim akapicie, dodatki w standardowej opcji, (przeważnie bezpłatnej) nie posiadają wszystkich funkcji. Z tego względu najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzić czy opcja, którą potrzebujemy nie jest czasami udostępniona w opcji płatnej. Deweloperzy rozszerzeń drobiazgowo zawierają w dokumentacji, które funkcje są dostępne w wersji bezpłatnej, a które dodatkowo w płatnej. Zostaje nam odnaleźć, czy czasami to na czym nam zależy i czego szukamy nie zawiera się w opcji płatnej.

Drugim wyjściem jest...wybranie odmiennego dodatku. Jeszcze raz informujemy – rozszerzeń do Joomla! naprawdę sporo bo kilka tysięcy (już ponad 8!). Dlatego łatwy wniosek, że tematy najzwyczajniej na świecie się "dublują". Zabierz się w podróż do świata Joomla i odnajdź komponent podobny do Nice Memberships, a nawet może i atrakcyjniejszy!

Istnieje jeszcze trzecie wyjście :). Możesz po prostu zlecić zbudowanie komponentu szytego na miarę, dzięki temu będziesz widział(a), że program idealnie spełni swoją rolę. Komu przydzielić taką pracę? Jesteśmy do usług! :).

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Z jakiej strony ściągnąć Nice Memberships

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie znalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Nice Memberships) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez przerwy aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wskazówki na temat Nice Memberships były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne użytkowanie rozszerzenia Nice Memberships

Możliwe, że zastanawiasz się czy komponent dla CMS Joomla! - Nice Memberships jest bezpieczny . Tutaj istotną kwestią powinno być pilnowanie jego aktualności. Najprostszym sposobem na aktualizację Nice Memberships będzie przeprowadzenie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. W przypadku, gdy nie możemy przeprowadzić aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najświeższą wersję odszukamy na stronie internetowej twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie Nice Memberships,Fabrik, RSGallery2 rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność wtyczki, a przy tym również aktualność...Joomli

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.