Komponenty a system zarządzania treścią Joomla

Ten kto skupia się na CMS Joomla! lub innym CMS (Wordpress, Drupal, etc.) wie, że prawdziwą cechą dodatnią takich systemów nie jest CMS samoistnie, a specjalnie utworzone dla nich programy. Dla Joomli za takie dodatki powinniśmy uznać Komponenty (po ang. components). Komponenty to bazowe, ale najbardziej skomplikowane cząstki Joomla. Ilość pluginów przeznaczonych dla Joomla! zawiera się nie w setkach a w kilku tysiącach. Warto pamiętać, że wspólnota tego Systemu Zarządzania Treścią bez przerwy się powiększa przygotowując nowe, innowacyjne rozwiązania. Przykładowym rozszerzeniem przygotowanym z myślą o Joomla to EasyBlog, Email as Username lubAdmin Tools Professional Także Pośród tychże programów jesteśmy w stanie wyszukać komponent - Newsletter Subscriber.

  • CMS Joomla
  • Odporność na wirusy
  • Fachowy system

Ciut informacji na temat Newsletter Subscriber

Suplement Newsletter Subscriber stanowi praktyczny przykład wyjaśniającym to jak w paru nieskomplikowanych krokach dostać sposobność powiększenia liczby proponowanych przez CMS usług, które przedtem nie do końca były zaimplementowane, lub mieliśmy z nimi kontakt w ograniczonym zakresie. Należałoby przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. EasyBlog lub Email as Username , czy właśnie Newsletter Subscriber) pozwalają na urządzenie naszej portalu w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod źródłowy Joomla. Takie podejście, przy zachowaniu należytej ostrożności umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności naszego portalu dość bezkolizyjny sposób, a co najistotniejsze - bez wiedzy dotyczącej programowania.

Jak zainstalować komponent Newsletter Subscriber w Joomla?

Powracając do Newsletter Subscriber . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Newsletter Subscriber sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Newsletter Subscriber komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Newsletter Subscriber proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Newsletter Subscriber” + Joomla w Google.

Z jakiej strony ściągnąć Newsletter Subscriber

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego rozszerzenia jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odnalezienie interesującego nas dodatku (czyli w tym wypadku Newsletter Subscriber) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez ustanku aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy, że powyższe rady na temat Newsletter Subscriber będą dla Was przydatne. Jeśli jednak odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczeństwo stosowania komponentu Newsletter Subscriber

Możliwe, że zastanawiasz się nad bezpieczeństwem Newsletter Subscriber. W tym miejscu ważną sprawą jest pilnowanie jego aktualności. Najłatwiejszym sposobem aktualizacji Newsletter Subscriber to wykonanie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. Jeżeli nie jesteśmy w stanie wykonać aktualizacji poprzez panel zarządzania, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najnowszą wersję odszukamy na stronie internetowej dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Pamiętajcie! Abstrahując, czy jest to dodatek Newsletter Subscriber,EasyBlog, Email as Username rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność komponentu, a przy tym również aktualność...CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.