Każdy kto użytkuje CMS Joomla! albo innego CMS (Wordpress, Drupal, itp.) wie, że prawdziwym plusem takich programów to nie System Zarządzania Treścią sam w sobie, lecz specjalnie utworzone dla nich rozszerzenia. W przypadku gdy mówimy o CMS Joomla!, za takie suplementy należy uznać Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponent to podstawowy, ale najbardziej skomplikowany składnik CMS Joomla!. Grono opisywanych dodatków dla CMS Joomla! z pewnością mieści się nie w setkach a w kilku tysiącach. Należy mieć w pamięci, że społeczność opisywanego Systemu Zarządzania Treścią stale się powiększa i wymyśla nowe ikreatywne rozwiązania. Dla przykładu, rozszerzeniem przygotowanym z myślą o CMS Joomla! jest K2, qlform a takżeRAXO All-mode PRO Również Pośrodku tychże programów znajdziemy komponent - NeoRecruit.

Paręnaście stwierdzeń nawiązujących do NeoRecruit

Dodatek NeoRecruit jest jasnym przykładem oddającym to jak w kilku prostych zabiegach jesteśmy w stanie powiększyć ilość proponowanych przez CMS Joomla zastosowań, które dotąd nie do końca były dostępne, bądź mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. K2 lub qlform , czy akurat NeoRecruit) zezwalają na wyposażenie naszej portalu w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod CMS Joomla!. Taka metoda, przy zastosowaniu ostrożności pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego portalu w miarę bezpieczny sposób, i co najważniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

W komponencieNeoRecruit nie istnieje funkcja, która jest dla mnie istotna.

Co w przypadku gdy NeoRecruit nie ma możliwości, na której nam bardzo zależy lub, której spodziewaliśmy się, że w nim będzie? Cóż sprawa wydaje się całkiem prosta. Tak jak to zostało nadmienione w powyższym akapicie, komponenty w wersji standardowej, (zazwyczaj nieodpłatnej) nie posiadają wszystkich funkcji. Dlatego, z powyższych względów najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzić czy funkcja, która jest dla nas istotna nie jest czasem udostępniona w wersji płatnej. Deweloperzy rozszerzeń drobiazgowo zawierają w dokumentacji, które funkcje są dostępne w wersji darmowej, a które dodatkowo w "komercyjnej". Zostaje nam wyszukać, czy być może to na czym nam zależy i czego szukamy nie jest udostępniane odpłatnie.

Alternatywnym sposobem jest...wybranie innego rozszerzenia. Jeszcze raz przypominamy – rozszerzeń do Joomla! przeszło kilka tysięcy (już ponad 8!). Dlatego możemy wywnioskować, że tematy najzwyczajniej na świecie się powtarzają. Zabierz się w podróż do świata Joomla i odnajdź dodatek podobny do NeoRecruit, a może i lepszy!

No tak! Zapomnieliśmy o trzecim wyjściu :). Możesz zlecić stworzenie nowego dodatku odpowiednim ludziom, wtedy program będzie idealnie dostosowany do Twoich potrzeb. Nie wiesz, komu zlecić taką pracę.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Pobieranie NeoRecruit

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego rozszerzenia będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym wypadku NeoRecruit) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem, w którym społeczność Joomla! nieustannie aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy na to, że powyższe wskazówki na temat NeoRecruit będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne korzystanie z programu NeoRecruit

Możliwe, że zastanawiasz się nad bezpieczeństwem aplikacji NeoRecruit. W tym miejscu kardynalną sprawą jest pamiętanie o jego aktualności. Prostym zabiegiem aktualizacji NeoRecruit będzie przeprowadzenie "update" z poziomu panelu adm. CMS. W przypadku, gdy nie możemy wykonać wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najnowszą wersję odnajdziemy na stronie internetowej twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to dodatek NeoRecruit,K2, qlform receptą na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, a przy tym również aktualność...Joomli

Nie możesz poradzić sobie z konfiguracją lub instalacją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.