Garść słów nawiązujących do n3t Coming Soon

Narzędzie n3t Coming Soon to praktyczny sposób na to jak w paru aktach mamy możliwość wpłynąć na ilość oferowanych przez CMS zastosowań, które dotychczas nie zostały wdrożone, lub mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Warto przypomnieć, iż "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. DPCalendar Lite lub RD e-Tickets bądź właśnie n3t Coming Soon) pozwalają na zagospodarowanie witryny internetowej w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod źródłowy Joomla. Taki sposóbgdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego portalu w miarę bezpieczny sposób, oraz co najważniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Instalacja n3t Coming Soon w CMS Joomla

Wracając do naszego komponentu. Jeżeli instalacja n3t Coming Soon wywołuje w Was strach i przypuszczacie, że może Was przeróść - wyluzujcie, nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co jest dane nam przeczytać specyfikacji dodatku n3t Coming Soon, co do zasady sprowadza się do wczytania paczki instalacyjnej za pomocą podstawowego instalatora, który normalnie jest zlokalizowany w Joomla!, a co z tego wynika dodanie n3t Coming Soon do Joomli niczym nie różni się od instalacji komponentu DPCalendar Lite, RD e-Ticketsitp. Po instalacji paczki z n3t Coming Soon komponent zostanie samoistnie osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście ciekawi na temat n3t Coming Soon, polecamy Wam zapoznać się z stroną autora opisywanego rozszerzenia. Najłatwiej na nią trafić wklepując frazę n3t Coming Soon + Joomla w Google albo wykorzystać link obok: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=n3t Coming Soon%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Jak usunąć dodatek n3t Coming Soon ...

Istnieje możliwość, iż dodatek n3t Coming Soon nie spełnia Twoich wymagań. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś błyskawicznie unicestwić go z własnej, cudownej witryny. W takim wypadku jest tylko jedno lekarstwo – odinstalowanie n3t Coming Soon. Jak możesz tego dokonać? Dokładnie w ten sam sposób w jaki odinstalujemy DPCalendar Lite RD e-Tickets lub Engage Box czyli każdy inny komponent. Wchodzimy w panel zarządzania stronki › następnie szukamy zakładki "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › następnie klikamy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania rozszerzenia.

Jak ściągnąć n3t Coming Soon

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie każdego komponentu jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku n3t Coming Soon) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie community Joomli bez przerwy aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Mamy nadzieję, że powyższe porady na temat n3t Coming Soon będą dla Was przydatne. Jeżeli mimo to potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.