Garść słów w temacie MyMuse

Dodatek MyMuse stanowi interesujący sposób opisującym to jak w niewielu nieskomplikowanych działaniach dostać możliwość powiększenia grona proponowanych przez CMS Joomla funkcji jakie dotąd nie do końca były możliwe, lub mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Należałoby przypomnieć, iż "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. Ozio Gallery lub RuposTel One Page Checkout for VirtueMart bądź właśnie MyMuse) pozwalają na zagospodarowanie naszej witryny w powyższe funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w podstawowy kod Joomla. Taka możliwośćgdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności swojego serwisu dość pewny sposób, oraz co ważne - bez znajomości zasad programowania.

W jaki sposób zaimplementować MyMuse do Joomli?

Jeżeli instalacja MyMuse wzbudza w Was strach i czujecie, że Was przerasta - spokojnie, nie ma obaw:). Instalacja - co jest dane nam przeczytać w dokumentacji MyMuse, sprowadza się w zasadzie do wczytania pliku instalacyjnego poprzez zwykły instalator, który modelowo jest zlokalizowany w CMS Joomla!, a co z tego wynika instalacja MyMuse jest takie samo jak instalacja modułu Ozio Gallery, RuposTel One Page Checkout for VirtueMartitp. Po wgraniu folderu instalacyjnego z rozszerzeniem MyMuse rozszerzenie zostanie samoistnie dodany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS jeśli macie ochotę poznać więcej detali na temat MyMuse, proponujemy zapoznać się z stroną twórcy powyższego dodatku. Najłatwiej na nią trafić wklepując frazę MyMuse + Joomla w Google albo skorzystać z poniższego linku: http://www.google.com/search?q=MyMuse + Joomla

A jak odinstalować rozszerzenie MyMuse w Joomla!...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, iż komponent MyMuse nie spełnia Twoich oczekiwań. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś szybko usunąć go ze swojej pięknej witryny. W takim przypadku istnieje tylko jedno lekarstwo – usunięcie z CMS MyMuse. Jak to zrobić? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki usuniemy Ozio Gallery RuposTel One Page Checkout for VirtueMart lub Phoca Download czyli każdy komponent. Wchodzimy w panel zarządzania naszej strony › w następnym kroku odzszukujemyzakładkę "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › następnie klikamy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania rozszerzenia.

Skąd bezpiecznie pobrać MyMuse

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego dodatku jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie znalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku MyMuse) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez przerwy aktualizują oraz dodają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby instrukcje na temat MyMuse były dla Was przydatne. Jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.