Paręnaście zdań o MultiTrans

Dodatek MultiTrans jest praktycznym "okazem" , który pokazuje na to jak w paru zabiegach dostać sposobność powiększenia liczby oferowanych przez CMS zastosowań jakie dotychczas nie do końca były dostępne, albo mieliśmy z nimi przelotną relację. Należałoby przypomnieć, iż dodatki ( wśród nich np. Proforms lub BlastChat , czy właśnie MultiTrans) pozwalają na wyposażenie portalu w powyższe funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod źródłowy Joomli. Taka możliwość, przy zachowaniu ostrożności i uwadze w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego portalu dość bezkolizyjnyi stabilny sposób, a co istotne - nie jest konieczna wiedza dotycząca programowania .

Jak zainstalować MultiTrans do Joomli?

Jeżeli instalacja MultiTrans wywołuje w Was obawy i czujecie, że może Was przeróść - "relax", bez niepokoju:). Instalacja - co możemy przeczytać specyfikacji suplementu MultiTrans, sprowadza się w zasadzie do wczytania archiwum instalacyjnego poprzez zwykły instalator, który znajduje się w Joomla!, a co za tym idzie instalacja MultiTrans w niczym nie jest różna od instalacji modułu Proforms, BlastChatitp. Po instalacji paczki z MultiTrans komponent zostanie samoistnie dodany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeżeli macie ochotę poznać więcej ciekawych detali o MultiTrans, proponujemy zapoznać się z witryną producenta opisywanego programu. Najprościej jest ją znaleźć bezpośrednio wpisując zwrot MultiTrans + Joomla w Google bądź wykorzystać link obok: http://www.google.com/search?q=MultiTrans + Joomla

Jak usunąć komponent MultiTrans ...

Jest możliwość, iż moduł MultiTrans okazał się być niewypałem. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś jak najszybciej pozbyć się go z własnej, pięknej strony. W takim przypadku jest tylko jedno lekarstwo – odinstalowanie MultiTrans. Jak możesz tego dokonać? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki odinstalujemy Proforms BlastChat lub ReReplacer czyli każdy komponent. Otwieramy panel zarządzania stronki › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › następnie wybieramy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania dodatku.

Skąd pobrać MultiTrans

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie MultiTrans będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku MultiTrans) :-) extensions.joomla.org to miejsce, w którym populacja Joomli bez ustanku aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby porady na temat MultiTrans były dla Was przydatne. Jeśli jednak liczysz na fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.