Dodatki a Joomla

Ten kto obchodzi się z Joomla lub innym CMS (Drupal, Wordpress, itd.) wie, iż największą cechą charakterystyczną programów nie jest System Zarządzania Treścią samoistnie, lecz specjalnie przygotowane dla nich rozszerzenia. Jeżeli chodzi o CMS Joomla! za takie dodatki powinniśmy uznać Komponenty (po ang. components). Komponent to podstawowy, ale najbardziej skomplikowany składnik do Joomli. Liczba pluginów przeznaczonych z myślą dla CMS Joomla! z pewnością zawiera się w tysiącach. Należy mieć na uwadze, iż "community" owego CMS systematycznie się powiększa i przygotowuje nowe,pionierskie rozwiązania. Dla przykładu, rozszerzeniem przygotowanym z myślą o CMS Joomla! to Ozio Gallery, showplus bądźSEO-Generator Również Pośrodku tychże dodatków znajdziemy komponent - Multiple Images for K2.

  • CMS Joomla
  • Odporność na ataki
  • Sprawdzony kod

Ciutkę informacji na temat Multiple Images for K2

Suplement Multiple Images for K2 jest prostym modelem na to jak w kilku nieskomplikowanych zabiegach możemy powiększyć grono oferowanych przez CMS Joomla usług, które przedtem nie zostały zaimplementowane, lub mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonej płaszczyźnie. Należałoby mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. Ozio Gallery lub showplus bądź akurat Multiple Images for K2) pozwalają na urządzenie naszej strony WWW w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod źródłowy Joomli. Takie podejściegdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę umożliwi nam "badanie" funkcjonalności swojego serwisu dość wygodny sposób, oraz co istotne - nie jest istotna umiejętność dotycząca programowania .

Jak zainstalować komponent Multiple Images for K2 w Joomla?

Powracając do Multiple Images for K2 . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Multiple Images for K2 sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Multiple Images for K2 komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Multiple Images for K2 proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Multiple Images for K2” + Joomla w Google.

Z jakiej strony pobrać Multiple Images for K2

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego rozszerzenia jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie wyszukanie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym wypadku Multiple Images for K2) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce, w którym populacja Joomla! codziennie aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zalecenia na temat Multiple Images for K2 były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczeństwo użytkowania Multiple Images for K2

Możliwe, iż zastanawiasz się nad bezpieczeństwem pluginu Multiple Images for K2. W tym miejscu najistotniejszą kwestią powinno być zadbanie o jego aktualność. Prostym zabiegiem aktualizacji Multiple Images for K2 to przeprowadzenie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. Jeśli z jakichś względów nie jesteśmy w stanie wykonać aktualizacji poprzez panel administracyjny, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najaktualniejszą wersję znajdziemy na stronie internetowej autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Zapamiętajce! Abstrahując, czy jest to dodatek Multiple Images for K2,Ozio Gallery, showplus rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność pluginu, ale również aktualność...Joomli

Masz problem z konfiguracją lub instalacją witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.