Garść słów na temat Multiple Extra Fields Groups for K2

Narzędzie Multiple Extra Fields Groups for K2 jest oczywistym modelem przedstawiającym to jak w kilku prostych ruchach dostać możliwość zwiększenia ilości oferowanych przez CMS Joomla funkcji jakie dotychczas nie były wdrożone, lub mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto przypomnieć, iż dodatki ( wśród nich np. Ignite Gallery lub EasyDiscuss bądź właśnie Multiple Extra Fields Groups for K2) pozwalają na wyposażenie naszej strony WWW w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności wpływania na oryginalny kod CMS Joomla!. Taka metodagdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności własnego serwisu w miarę pewny sposób, oraz co istotne - nie jest potrzebna umiejętność związana z pisaniem kodu .

Sposób instalacji Multiple Extra Fields Groups for K2

Jeżeli instalacja Multiple Extra Fields Groups for K2 wywołuje w Was obawę i myślicie, że Was przerasta - spokojnie, nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co przeczytamy w dokumentacji Multiple Extra Fields Groups for K2, praktycznie sprowadza się do wczytania archiwum instalacyjnego za sprawą podstawowego instalatora, który domyślnie ma lokalizację w Joomla!, a co z tego wynika instalacja Multiple Extra Fields Groups for K2 niczym nie różni się od instalacji pluginu Ignite Gallery, EasyDiscussitp. Po instalacji folderu instalacyjnego z Multiple Extra Fields Groups for K2 komponent zostanie samoczynnie dodany do panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeśli interesują Was detale o Multiple Extra Fields Groups for K2, proponujemy "zagłębić" się w home page producenta tego rozszerzenia. Najłatwiej jest ją znaleźć wklepując frazę Multiple Extra Fields Groups for K2 + Joomla w Google albo wykorzystać link obok: http://www.google.com/search?q=Multiple Extra Fields Groups for K2 + Joomla

W jaki sposób odinstalować komponent Multiple Extra Fields Groups for K2 w CMS Joomla!...

Może zdarzyć się tak, iż rozszerzenie Multiple Extra Fields Groups for K2 nie spełnia Twoich oczekiwań. Powiedzmy sobie wprost – chciał(a)byś jak najszybciej unicestwić go z własnej, cudownej witryny. W takim wypadku jest wyłącznie jedno lekarstwo – odinstalowanie Multiple Extra Fields Groups for K2. W jaki sposób to dokonać? Dokładnie tą samą metodą jaką odinstalujemy Ignite Gallery EasyDiscuss lub Modals czyli jakikolwiek komponent. Odwiedzamy panel zarządzania naszej stronki › następnie powinniśmy odszukaćzakładkę "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › a z niej wybieramy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Po całej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania dodatku.

Z jakiej strony ściągnąć Multiple Extra Fields Groups for K2

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie każdego komponentu będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym wypadku Multiple Extra Fields Groups for K2) :-) extensions.joomla.org to miejsce gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! nieustannie aktualizują oraz zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby sugestie zawarte w tej publikacji były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z naszą firmą. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.