Parę słów w temacie Multi Image Holder

Multi Image Holder stanowi idealny sposób na to jak w paru działaniach dostać możliwość powiększenia liczby proponowanych przez CMS Joomla usług, które przedtem nie zostały wdrożone, bądź mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Warto przypomnieć, że dodatki ( spośród nich np. ARK Editor lub ARI Image Slider , czy akurat Multi Image Holder) zezwalają na "udekorowanie" witryny w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod źródłowy Joomla. Taki system, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności i uwadze w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością własnego portalu dość pewny sposób, oraz co najistotniejsze - nie jest potrzebna umiejętność związana z znajomością kodu .

Instalacja Multi Image Holder w Joomla

Jeżeli czujecie obawę, że instalacja pluginu może Was przeróść - "relax", bez obaw:). Instalacja - co możemy przeczytać specyfikacji dodatku Multi Image Holder, odnosi się co do zasady do dodania archiwum instalacyjnego za sprawą standardowego instalatora, który znajduje się w CMS Joomla!, czyli instalacja Multi Image Holder w niczym nie jest różna od instalacji komponentu ARK Editor, ARI Image Slideritp. Po wgraniu paczki z Multi Image Holder rozszerzenie zostanie automatycznie umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS jeżeli interesują Was szczegóły na temat Multi Image Holder, proponujemy Wam odwiedzić home page autora tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę Multi Image Holder + Joomla w Google bądź wykorzystać link obok: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Multi Image Holder%2BJoomla%20Extension%20Documentation

A jak usunąć rozszerzenie Multi Image Holder w CMS Joomla!...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, że dodatek Multi Image Holder okazał się być niewypałem. Powiedzmy sobie wprost – chcesz błyskawicznie pozbyć się go ze swojej pięknej witryny. Na taki przypadek jest tylko jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS Multi Image Holder. Jak możesz tego dokonać? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki odinstalujemy ARK Editor ARI Image Slider lub Unite Slider czyli każdy komponent. Wchodzimy w panel administracyjny stronki › w następnym kroku odnajdujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › klikamy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania rozszerzenia.

Pobieranie Multi Image Holder

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie Multi Image Holder jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odszukanie interesującego nas dodatku (czyli w tym wypadku Multi Image Holder) :-) extensions.joomla.org to miejsce, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez ustanku aktualizują i zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas instrukcje na temat Multi Image Holder będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli jednak potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.