Paręnaście wzmianek na temat Mootools Enabler/Disabler

Rozszerzenie Mootools Enabler/Disabler to praktyczny sposób opisującym to jak w kilku działaniach mamy możliwość wpłynąć na ilość proponowanych przez CMS usług jakie dotychczas nie do końca zostały zaimplementowane, bądź mieliśmy z nimi kontakt w okrojonej płaszczyźnie. Należałoby mieć na uwadze, iż dodatki ( spośród nich np. ARK Editor lub FW Real Estate , czy akurat Mootools Enabler/Disabler) zezwalają na "udekorowanie" witryny internetowej w powyższe funkcje i treści bez konieczności ingerowania w pierwotny kod Joomla. Takie rozwiązaniegdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności własnego portalu dość bezpieczny sposób, a co kluczowe - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Instalacja Mootools Enabler/Disabler w CMS Joomla

Powracając do Mootools Enabler/Disabler. Jeżeli w jakiś sposób obawiacie się, że instalacja opisywanego komponentu Was przerośnie - wyluzujcie, nie ma co się niepokoić:). Instalacja - co możemy przeczytać w dokumentacji Mootools Enabler/Disabler, co do zasady sprowadza się do załadowania pliku instalacyjnego poprzez standardowy instalator, który znajduje się w Joomla!, a więc instalacja Mootools Enabler/Disabler w niczym nie jest różna od instalacji komponentu ARK Editor, FW Real Estateitp. Po wgraniu paczki z komponentem Mootools Enabler/Disabler rozszerzenie zostanie automatycznie umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeśli jesteście głodni wiedzy o Mootools Enabler/Disabler, proponujemy Wam odwiedzić stronę autora tego dodatku. Najprościej na nią trafić wpisując wyrażenie Mootools Enabler/Disabler + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Mootools Enabler/Disabler%2BJoomla%20Extension%20Documentation

W jaki sposób odinstalować komponent Mootools Enabler/Disabler ...

Istnieje możliwość, iż dodatek Mootools Enabler/Disabler nie spełnia Twoich wymagań. Powiedzmy sobie szczerze – chciał(a)byś szybko unicestwić go z własnej, cudownej strony. W takim przypadku istnieje tylko jedno lekarstwo – odinstalowanie Mootools Enabler/Disabler. Jak to zrealizować? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki odinstalujemy ARK Editor FW Real Estate lub Projectknife czyli jakikolwiek komponent. Odwiedzamy panel administracyjny strony › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › klikamy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania pluginu.

Skąd bezpiecznie pobrać Mootools Enabler/Disabler

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie Mootools Enabler/Disabler jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku Mootools Enabler/Disabler) :-) extensions.joomla.org to miejsce, w którym społeczeństwo Joomla! bez ustanku aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby sugestie zawarte w tym artykule były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.