Ciut wzmianek o Mod LCA

Narzędzie Mod LCA jest ciekawym modelem pokazującym na to jak w paru posunięciach dostać możliwość zwiększenia liczby proponowanych przez CMS usług jakie dotąd nie do końca zostały zawarte w podstawowej wersji, bądź mieliśmy z nimi kontakt w okrojonej płaszczyźnie. Warto mieć na uwadze, iż dodatki ( spośród nich np. Simple Image Gallery lub Simple Pop-Up bądź właśnie Mod LCA) pozwalają na wyposażenie strony WWW w powyższe funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod źródłowy Joomla. Takie rozwiązanie, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności w konsekwencji umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności naszego portalu dość pewny sposób, a co ważne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Procedura instalacji Mod LCA

Powracając do rozszerzenia Mod LCA. Jeżeli instalacja Mod LCA powoduje w Was strach i przypuszczacie, że Was przerasta - spokojnie, bez obaw:). Instalacja - co jest dane nam przeczytać specyfikacji dodatku Mod LCA, co do zasady ogranicza się do załadowania archiwum instalacyjnego poprzez podstawowy instalator, który domyślnie ma lokalizację w Joomla!, czyli dodanie Mod LCA do Joomli w niczym nie jest różna od instalacji komponentu Simple Image Gallery, Simple Pop-Upitp. Po wgraniu folderu skompresowanego z Mod LCA komponent zostanie z automatu osadzony w panelu zarządzania.

PS jeśli jesteście głodni wiedzy na temat Mod LCA, proponujemy "zagłębić" się w witrynę producenta opisywanego komponentu. Najłatwiej na nią trafić bezpośrednio wpisując zwrot Mod LCA + Joomla w wyszukiwarkę bądź skorzystać z poniższego linku: http://www.google.com/search?q=Mod LCA + Joomla

A jak odinstalować dodatek Mod LCA w CMS Joomla!...

Może zdarzyć się tak, iż rozszerzenie Mod LCA okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Powiedzmy sobie wprost – chcesz jak najszybciej pozbyć się go ze swojej cudownej witryny. Na taki przypadek jest tylko jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS Mod LCA. Jak to zrealizować? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką usuniemy Simple Image Gallery Simple Pop-Up lub AdminExile czyli jakikolwiek inny komponent. Wchodzimy w panel administracyjny strony › następnie powinniśmy odszukaćzakładkę "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › następnie klikamy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Po całej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania dodatku.

Jak ściągnąć Mod LCA

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie Mod LCA jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno znalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Mod LCA) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem gdzie community Joomla! codziennie aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy, że przekazane przez nas instrukcje na temat Mod LCA będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli jednak liczysz na fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problem z instalacją lub konfiguracją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.