Ciut informacji nawiązujących do Minitek Wall Pro

Minitek Wall Pro stanowi interesujący model obrazującym to jak w niewielu prostych posunięciach jesteśmy w stanie zwiększyć grono oferowanych przez CMS Joomla zastosowań, które dotychczas nie zostały zawarte w podstawowej wersji, lub mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonej płaszczyźnie. Należałoby mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. JoomGallery lub Email as Username bądź akurat Minitek Wall Pro) pozwalają na urządzenie naszej witryny internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności ingerowania w pierwotny kod Joomla. Taki system, przy zastosowaniu należytej ostrożności i uwadze w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego serwisu w miarę wygodny sposób, a co najistotniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Sposób instalacji Minitek Wall Pro

Jeżeli czujecie strach, że instalacja komponentu Was przerośnie - spokojnie, nie ma co się niepokoić:). Instalacja - co możemy przeczytać specyfikacji dodatku Minitek Wall Pro, praktycznie sprowadza się do wgrania archiwum instalacyjnego poprzez standardowy instalator, który typowo znajduje się w CMS Joomla!, a co za tym idzie instalacja Minitek Wall Pro w niczym nie jest różna od instalacji pluginu JoomGallery, Email as Usernameitp. Po instalacji folderu skompresowanego z komponentem Minitek Wall Pro rozszerzenie zostanie z automatu osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście ciekawi o Minitek Wall Pro, proponujemy Wam zapoznać się z witryną producenta tego programu. Najprościej na nią trafić wpisując zwrot Minitek Wall Pro + Joomla w Google bądź wykorzystać link poniżej: http://www.google.com/search?q=Minitek Wall Pro + Joomla

Bezpieczne użytkowanie programu Minitek Wall Pro

Zapewne niektórzy spośród Was zastanawiają się nad tym czy komponent dla CMS Joomla! - Minitek Wall Pro jest bezpieczny . W tym miejscu najistotniejszą kwestią zdaje się być troska o jego aktualność. Najprostszym sposobem na aktualizację Minitek Wall Pro to wykonanie "update" z poziomu panelu adm. CMS. Jeżeli z jakichś względów nie możemy wykonać w/w aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najświeższą wersję odszukamy na stronie internetowej producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Zapamiętajce! Abstrahując, czy jest to dodatek Minitek Wall Pro,JoomGallery, Email as Username receptą na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, no i naturalnie również aktualność...Joomli

Skąd pobrać Minitek Wall Pro

Bezpiecznym i chyba najprostszym sposobem na pobranie każdego rozszerzenia jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odnalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym wypadku Minitek Wall Pro) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! codziennie aktualizują i zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Mamy nadzieję, że powyższe zalecenia na temat Minitek Wall Pro będą dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problem z konfiguracją lub instalacją strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.