Dodatki a Joomla

Ten kto skupia się na Joomla czy innym CMS (Drupal, Wordpress, itp.) wie, że najpotężniejszą potęgą programów to nie System Zarządzania Treścią sam w sobie, lecz specjalnie stworzone dla nich aplikacje. Jeżeli mówimy o Joomla!, za takie rozszerzenia powinniśmy uznać Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponent to kluczowy, ale najbardziej zaawansowany składnik do Joomla. Ilość dodatków stworzonych dla tego CMS z pewnością zawiera się nie w setkach a w paru tysiącach. Warto pamiętać, że grupa społeczna tego CMS bez przerwy się powiększa i opracowuje nowe,kreatywne rozwiązania. Dla przykładu, komponentem dla Joomla to VirtueMart, Extra Vote lubTabs Również Pośród tych dodatków możemy wyszukać komponent - Mega Responsive Image Slideshow.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Profesjonalny CMS

Pora na kilka wzmianek o Mega Responsive Image Slideshow

Mega Responsive Image Slideshow jest prostym modelem opisującym to jak w kilku nieskomplikowanych zabiegach mamy możliwość powiększyć ilość proponowanych przez CMS funkcji, które dotąd nie do końca były wdrożone, bądź mieliśmy z nimi kontakt w ograniczonym zakresie. Należałoby przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. VirtueMart lub Extra Vote , czy właśnie Mega Responsive Image Slideshow) pozwalają na "udekorowanie" naszej witryny w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby wpływania na oryginalny kod Joomla. Takie wyjście, przy zastosowaniu należytej ostrożności umożliwi nam "badanie" funkcjonalności własnego portalu w miarę wygodny sposób, oraz co ważne - nie jest potrzebna umiejętność dotycząca programowania .

Jak zainstalować komponent Mega Responsive Image Slideshow w Joomla?

Powracając do Mega Responsive Image Slideshow . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Mega Responsive Image Slideshow sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Mega Responsive Image Slideshow komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Mega Responsive Image Slideshow proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Mega Responsive Image Slideshow” + Joomla w Google.

Skąd bezpiecznie pobrać Mega Responsive Image Slideshow

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie Mega Responsive Image Slideshow jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno wyszukanie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku Mega Responsive Image Slideshow) :-) extensions.joomla.org to miejsce, w którym community Joomli codziennie aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy, że powyższe porady na temat Mega Responsive Image Slideshow będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne używanie Mega Responsive Image Slideshow

Niektórzy spośród Was, pewnie zastanawiają się czy komponent - Mega Responsive Image Slideshow jest bezpieczny . Tutaj istotną sprawą zdaje się być zadbanie o jego aktualność. Najprostszym sposobem aktualizacji Mega Responsive Image Slideshow to zrobienie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. W sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie przeprowadzić aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najnowszą wersję odszukamy na stronce dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Zapamiętajce! Abstrahując, czy jest to dodatek Mega Responsive Image Slideshow,VirtueMart, Extra Vote receptą na bezpieczeństwo jest aktualność wtyczki, a przy tym również aktualność...Joomli

Nie możesz poradzić sobie z konfiguracją lub instalacją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.