Trochę wzmianek w temacie Media Store by ExtStore

Suplement Media Store by ExtStore to idealny sposób wskazującym na to jak w kilku aktach otrzymać sposobność powiększenia grona oferowanych przez CMS Joomla usług jakie dotychczas nie zostały wdrożone, bądź mieliśmy z nimi przelotną styczność. Należałoby mieć na uwadze, iż dodatki (a spośród nich np. Modules Anywhere lub ARI Image Slider , czy właśnie Media Store by ExtStore) pozwalają na zagospodarowanie portalu w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności wpływania na podstawowy kod Joomla. Takie podejściegdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności swojego portalu dość bezkolizyjnyi stabilny sposób, i co ważne - nie jest wymagana wiedza związana z pisaniem kodu .

Sposób instalacji Media Store by ExtStore

Powracając do naszego komponentu. Jeżeli instalacja opisywanego komponentu wywołuje w Was zgrozę i przypuszczacie, że może Was przeróść - uspokajamy, nie ma się czego obawiać:). Instalacja - co możemy przeczytać w dokumentacji Media Store by ExtStore, praktycznie ogranicza się do dodania paczki instalacyjnej za sprawą podstawowego instalatora, który domyślnie jest zlokalizowany w Joomla!, a co za tym idzie instalacja Media Store by ExtStore niczym nie różni się od instalacji komponentu Modules Anywhere, ARI Image Slideritp. Po instalacji paczki z "składnikiem" Media Store by ExtStore komponent zostanie samoistnie załadowany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS jeżeli jesteście zainteresowani o Media Store by ExtStore, polecamy Wam zapoznać się z witryną producenta niniejszego dodatku. Najłatwiej jest ją znaleźć wpisując wyrażenie Media Store by ExtStore + Joomla w wyszukiwarkę albo wykorzystać link obok: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Media Store by ExtStore%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Jak usunąć dodatek Media Store by ExtStore ...

Istnieje prawdopodobieństwo, iż plugin Media Store by ExtStore nie spełnia Twoich oczekiwań. Prosto z mostu – chciał(a)byś jak najszybciej pozbyć się go ze swojej pięknej stronyinternetowej. W takim przypadku jest tylko jedno lekarstwo – odinstalowanie Media Store by ExtStore. Jak możesz tego dokonać? Dokładnie tą samą metodą jaką odinstalujemy Modules Anywhere ARI Image Slider lub JoomShopping czyli każdy inny komponent. Wchodzimy w panel zarządzania strony › następnie szukamy zakładki "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › klikamy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze otrzymamy raport z odinstalowania rozszerzenia.

Pobieranie Media Store by ExtStore

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie Media Store by ExtStore jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Media Store by ExtStore) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! codziennie aktualizują oraz dodają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy na to, że przekazane przez nas informacje na temat Media Store by ExtStore będą dla Was przydatne. Jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z konfiguracją lub instalacją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.