Paręnaście stwierdzeń dotyczących Mailster

Rozszerzenie Mailster stanowi idealny sposób na to jak w paru prostych ruchach otrzymać możliwość zwiększenia grona oferowanych przez CMS Joomla usług jakie dotąd nie były wdrożone, albo mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Należałoby mieć na uwadze, iż dodatki ( spośród nich np. sh404SEF lub CComment Pro , czy akurat Mailster) pozwalają na zagospodarowanie portalu internetowego w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod źródłowy Joomli. Takie rozwiązanie, przy zachowaniu należytej ostrożności i uwadze pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności rodzimego portalu dość bezkolizyjnyi stabilny sposób, a co istotne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Procedura instalacji Mailster

Powracając do Mailster. Jeżeli czujecie obawę, że instalacja tego dodatku może Was przeróść - spokojnie, bez niepokoju:). Implementacja - co możemy przeczytać w dokumentacji Mailster, ogranicza się w zasadzie do wgrania archiwum instalacyjnego za sprawą podstawowego instalatora, który jest zlokalizowany w CMS Joomla!, a co z tego wynika dodanie Mailster do Joomli w niczym nie jest różna od instalacji modułu sh404SEF, CComment Proitp. Po instalacji folderu instalacyjnego z Mailster rozszerzenie zostanie z automatu dołączony do panelu zarządzania Joomla!.

PS jeśli macie ochotę poznać więcej ciekawych detali o Mailster, polecamy Wam zapoznać się z witryną autora powyższego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę Mailster + Joomla w wyszukiwarkę albo wykorzystać link poniżej: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Mailster%2BJoomla%20Extension%20Documentation

A jak odinstalować dodatek Mailster w CMS Joomla!...

Może przydarzyć się tak, iż moduł Mailster nie spełnia Twoich wymagań. Napiszmy to wprost – chcesz szybko pozbyć się go ze swojej wspaniałej stronyinternetowej. W takim wypadku istnieje wyłącznie jedno rozwiązanie – odinstalowanie Mailster. Jak tego dokonać? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki usuniemy sh404SEF CComment Pro lub ReDJ czyli każdy komponent. Odwiedzamy panel administracyjny strony › następnie szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › następnie klikamy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania komponentu.

Z jakiej strony ściągnąć Mailster

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie Mailster jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno wyszukanie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym wypadku Mailster) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem, w którym populacja Joomla! bez przerwy aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje na temat Mailster były dla Was przydatne. Jeżeli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.