Nieco wzmianek dotyczących MailChimp2

MailChimp2 jest świetnym "okazem" na to jak w niewielu ruchach otrzymać możliwość powiększenia grona oferowanych przez CMS Joomla funkcji jakie dotychczas nie zostały zawarte w podstawowej wersji, albo mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonej płaszczyźnie. Warto mieć na uwadze, że dodatki ( wśród nich np. JComments lub All Video Share bądź właśnie MailChimp2) zezwalają na "udekorowanie" portalu w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod CMS Joomla!. Takie rozwiązaniegdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności naszego portalu w miarę bezpieczny sposób, a co najistotniejsze - nie jest potrzebna umiejętność dotycząca programowania .

W jaki sposób zaimplementować MailChimp2 do Joomla?

Powracając do rozszerzenia MailChimp2. Jeżeli instalacja MailChimp2 powoduje w Was strach i myślicie, że może Was przeróść - spokojnie, bez obaw:). Implementacja - co jest dane nam przeczytać specyfikacji suplementu MailChimp2, redukuje się co do zasady do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator, który prawidłowo znajduje się w CMS Joomla!, a co z tego wynika dodanie MailChimp2 do Joomli niczym nie różni się od instalacji dodatku JComments, All Video Shareitp. Po wgraniu paczki z "składnikiem" MailChimp2 rozszerzenie zostanie samoistnie dołączony do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS jeżeli jesteście głodni wiedzy o MailChimp2, proponujemy Wam "zagłębić" się w witrynę producenta opisywanego komponentu. Najłatwiej na nią trafić wklepując wyrażenie MailChimp2 + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z poniższego linku: http://www.google.com/search?q=MailChimp2 + Joomla

Bezpieczeństwo korzystania z MailChimp2

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem rozszerzenia MailChimp2. W tym miejscu istotną sprawą zdaje się być pamiętanie o jego aktualności. Łatwym sposobem na aktualizację MailChimp2 to zrobienie "update" z poziomu panelu adm. CMS. W przypadku, gdy nie możemy wykonać aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najświeższą wersję odnajdziemy na stronie internetowej dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to dodatek MailChimp2,JComments, All Video Share rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność wtyczki, ale również aktualność...Joomli

Skąd ściągnąć MailChimp2

Bezpiecznym i chyba najprostszym sposobem na pobranie MailChimp2 będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku MailChimp2) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie społeczność Joomla! codziennie aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje na temat MailChimp2 były dla Ciebie przydatne. Jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.