Dodatki a CMS Joomla

Jeśli uważasz się za osobę, która pasjonuje się Joomla lub innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, Prestashop itd.) to zapewne wiesz,że prawdziwym plusem owych programów to nie System Zarządzania Treścią samoistnie, a dodatkowo opracowane dla nich aplikacje. Jeżeli mówimy o CMS Joomla!, za takie suplementy powinniśmy uznać Komponenty (za angielskiego: components). Komponenty to podstawowe, i najbardziej skomplikowane cząstki Joomli. Grono wspomnianych dodatków z myślą dla Joomla! możemy liczyć nie w setkach a w czterocyfrowej liczbie. Należy wiedzieć, że społeczność opisywanego Systemu Zarządzania Treścią nieustannie wzrasta i publikuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Na przykład komponentem dla CMS Joomla! to Perfect Ajax Popup Contact Form, News Show Pro GK4 iPayPlans Także Wśród tych programów znajdziemy komponent - MailChimp integration for Joomla!.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Wysokiej jakości CMS

Chwila na kilka zdań dotyczących MailChimp integration for Joomla!

Suplement MailChimp integration for Joomla! to oryginalny sposób opisującym to jak w kilku prostych aktach możemy wpłynąć na grono proponowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie przedtem nie do końca zostały wdrożone, bądź mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto przypomnieć, że dodatki (a wśród nich np. Perfect Ajax Popup Contact Form lub News Show Pro GK4 , czy akurat MailChimp integration for Joomla!) zezwalają na wyposażenie strony internetowej w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod Joomli. Taki systemgdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego portalu w miarę bezkolizyjnyi stabilny sposób, a co najistotniejsze - nie jest konieczna wiedza dotycząca znajomości kodu .

Jak zainstalować komponent MailChimp integration for Joomla! w Joomla?

Powracając do MailChimp integration for Joomla! . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy MailChimp integration for Joomla! sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z MailChimp integration for Joomla! komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu MailChimp integration for Joomla! proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „MailChimp integration for Joomla!” + Joomla w Google.

Skąd ściągnąć MailChimp integration for Joomla!

Bezpiecznym i chyba najprostszym sposobem na pobranie MailChimp integration for Joomla! będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku MailChimp integration for Joomla!) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem, w którym community Joomli bez przerwy aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy, że przekazane przez nas porady na temat MailChimp integration for Joomla! będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Jak odinstalować komponent MailChimp integration for Joomla! w Joomla!...

Istnieje możliwość, że moduł MailChimp integration for Joomla! nie spełnia Twoich oczekiwań. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś błyskawicznie unicestwić go z własnej, niepowtarzalnej stronyinternetowej. W takim wypadku istnieje wyłącznie jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS MailChimp integration for Joomla!. Jak możesz tego dokonać? Dokładnie tą samą metodą jaką usuniemy Perfect Ajax Popup Contact Form News Show Pro GK4 lub PayPlans czyli jakikolwiek komponent. Wchodzimy w panel administracyjny strony › w następnym kroku odnajdujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › klikamy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania pluginu.

Masz problem z konfiguracją lub instalacją witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.