Ciut wzmianek o Love Factory

Narzędzie Love Factory to idealny wzór pokazującym na to jak w paru prostych ruchach jesteśmy w stanie zwiększyć grono oferowanych przez CMS Joomla funkcji, które dotąd nie były zaimplementowane, albo mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonym zakresie. Należałoby przypomnieć, iż "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. Community Builder lub Accordion Menu , czy akurat Love Factory) pozwalają na zagospodarowanie naszej portalu w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod źródłowy CMS Joomla!. Taki system, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością serwisu dość bezpieczny sposób, oraz co ważne - bez znajomości zasad programowania.

Procedura instalacji Love Factory

Powracając do Love Factory. Jeżeli instalacja Love Factory powoduje w Was obawę i myślicie, że może Was przeróść - spokojnie, nie ma obaw:). Instalacja - co jest dane nam przeczytać na witrynie twórcy Love Factory, sprowadza się co do zasady do załadowania archiwum instalacyjnego poprzez zwykły instalator, który normalnie ma lokalizację w Joomla!, a co z tego wynika dodanie Love Factory do Joomli jest identyczne jak instalacja pluginu Community Builder, Accordion Menuitp. Po wgraniu paczki z Love Factory komponent zostanie samoczynnie osadzony w panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani na temat Love Factory, polecamy Wam zapoznać się z witryną dewelopera opisywanego dodatku. Najprościej na nią trafić wpisując frazę Love Factory + Joomla w Google albo wykorzystać link obok: http://www.google.com/search?q=Love Factory + Joomla

W jaki sposób usunąć dodatek Love Factory ...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, iż rozszerzenie Love Factory okazał się być niewypałem. Napiszmy to wprost – chcesz jak najszybciej usunąć go ze swojej cudownej strony. W takim przypadku jest tylko jedno lekarstwo – usunięcie z CMS Love Factory. Jak to zrealizować? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki usuniemy Community Builder Accordion Menu lub PayPlans czyli każdy komponent. Otwieramy panel administracyjny naszej stronki › następnie odnajdujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › klikamy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze otrzymamy raport z odinstalowania pluginu.

Pobieranie Love Factory

Bezpiecznym i chyba najprostszym sposobem na pobranie każdego komponentu jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującego nas dodatku (czyli w tym przypadku Love Factory) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! codziennie aktualizują oraz dodają nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zalecenia zawarte w tym artykule były dla Ciebie przydatne. Jeżeli jednak potrzebujesz pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z naszą agencją interaktywną. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.