Komponenty a CMS Joomla

Jeśli uważasz się za osobę, która interesuje się CMS Joomla! bądź innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, Prestashop itp.) to doskonale wiesz,iż realną cechą charakterystyczną owych programów nie jest CMS sam w sobie, lecz specjalnie wykreowane dla nich rozszerzenia. Dla Joomli za takie suplementy powinniśmy uznać Komponenty (po ang. components). Komponent to elementarny, ale nader skomplikowany składnik do CMS Joomla!. Ilość pluginów przeznaczonych dla Joomli zawiera się w tysiącach. Warto wiedzieć, iż "community" tego Systemu Zarządzania Treścią ciągle się powiększa i tworzy nowe, innowacyjne rozwiązania. Posługując się przykładem: rozszerzeniem dla CMS Joomla! jest ChronoForms, Phoca Favicon a takżeTabs and Sliders Również Wśród tych pluginów możemy znaleźć komponent - LLFJ - Lazy Load for Joomla!.

  • CMS Joomla
  • Odporność na wirusy
  • Sprawdzony kod

Garść informacji dotyczących LLFJ - Lazy Load for Joomla!

Dodatek LLFJ - Lazy Load for Joomla! jest dobrym modelem , który wskazuje na to jak w niewielu działaniach dostać możliwość powiększenia liczby proponowanych przez CMS funkcji, które dotąd nie zostały zawarte w podstawowej wersji, lub mieliśmy z nimi kontakt w okrojonej płaszczyźnie. Warto mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. ChronoForms lub Phoca Favicon bądź właśnie LLFJ - Lazy Load for Joomla!) zezwalają na urządzenie naszej strony WWW w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności ingerowania w oryginalny kod CMS Joomla!. Takie podejściegdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "badanie" funkcjonalności serwisu dość pewny sposób, i co ważne - bez wiedzy na temat programowania.

Jak zainstalować komponent LLFJ - Lazy Load for Joomla! w Joomla?

Powracając do LLFJ - Lazy Load for Joomla! . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy LLFJ - Lazy Load for Joomla! sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z LLFJ - Lazy Load for Joomla! komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu LLFJ - Lazy Load for Joomla! proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „LLFJ - Lazy Load for Joomla!” + Joomla w Google.

Jak pobrać LLFJ - Lazy Load for Joomla!

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie LLFJ - Lazy Load for Joomla! będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku LLFJ - Lazy Load for Joomla!) :-) extensions.joomla.org jest miejscem, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! nieustannie aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Mamy nadzieję, że powyższe podpowiedzi na temat LLFJ - Lazy Load for Joomla! będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli jednak liczysz na fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z naszą firmą. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne używanie programu LLFJ - Lazy Load for Joomla!

Możliwe, iż zastanawiasz się nad bezpieczeństwem rozszerzenia LLFJ - Lazy Load for Joomla!. Tutaj najistotniejszą sprawą zdaje się być troska o jego aktualność. Prostym sposobem aktualizacji LLFJ - Lazy Load for Joomla! będzie wykonanie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. Jeżeli nie możemy wykonać wyżej wymienionej aktualizacji poprzez panel administracyjny, to pamiętajmy, że prawie zawsze najświeższą wersję znajdziemy na stronce producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to dodatek LLFJ - Lazy Load for Joomla!,ChronoForms, Phoca Favicon rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność wtyczki, ale również aktualność...CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.