Dodatki a Joomla

Jeśli uważasz się za osobę, która interesuje się Joomla i innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, etc.) to zapewne wiesz,iż realną cechą charakterystyczną owych programów nie jest CMS sam w sobie, lecz specjalnie utworzone dla nich aplikacje. Jeżeli chodzi o CMS Joomla! za takie rozszerzenia należy uznać Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponent to elementarny, jednakowoż nader złożony składnik Joomla. Liczba wspomnianych pluginów przeznaczonych dla Joomla! zawiera się nie w setkach a w co najmniej tysiącach. Należy pamiętać, iż wspólnota owego CMS systematycznie wzrasta i przygotowuje nowe ipionierskie rozwiązania. Posługując się przykładem: rozszerzeniem przygotowanym z myślą o CMS Joomla! jest Fox Contact Form, ARI Image Slider lubFlexi Contact Także Pośród owych wtyczek mamy możliwość odnaleźć komponent - LiveHelpNow.

  • CMS Joomla
  • Odporność na ataki
  • Sprawdzony kod

Kilka informacji na temat LiveHelpNow

Rozszerzenie LiveHelpNow to jasny przykład opisującym to jak w kilku prostych posunięciach dostać możliwość powiększenia liczby oferowanych przez CMS usług, które dotychczas nie były wdrożone, albo mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto przypomnieć, iż "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. Fox Contact Form lub ARI Image Slider bądź akurat LiveHelpNow) pozwalają na "udekorowanie" naszej witryny internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby wpływania na oryginalny kod Joomla. Takie wyjściegdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego portalu dość pewny sposób, a co istotne - nie jest konieczna wiedza dotycząca programowania .

Jak zainstalować komponent LiveHelpNow w Joomla?

Powracając do LiveHelpNow . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy LiveHelpNow sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z LiveHelpNow komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu LiveHelpNow proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „LiveHelpNow” + Joomla w Google.

Pobieranie LiveHelpNow

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie LiveHelpNow jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym wypadku LiveHelpNow) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie community Joomla! nieustannie aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje na temat LiveHelpNow były dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z naszą agencją interaktywną. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczeństwo stosowania rozszerzenia LiveHelpNow

Możliwe, iż zastanawiasz się czy komponent - LiveHelpNow jest bezpieczny . W tym miejscu kardynalną kwestią zdaje się być troska o jego aktualność. Bezproblemowym sposobem na aktualizację LiveHelpNow będzie przeprowadzenie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. Jeżeli nie możemy wykonać wyżej wymienionej aktualizacji poprzez panel zarządzania, to pamiętajmy, że prawie zawsze najświeższą wersję odnajdziemy na stronce twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie LiveHelpNow,Fox Contact Form, ARI Image Slider rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność programu, ale również aktualność...Joomli

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.