Parę stwierdzeń o Linky Map

Narzędzie Linky Map jest prostym "okazem" przedstawiającym to jak w paru krokach możemy zwiększyć ilość oferowanych przez CMS usług, które dotychczas nie były dostępne, bądź mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. Fox Contact Form lub Payment Form , czy akurat Linky Map) pozwalają na "udekorowanie" naszej witryny internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod Joomli. Taki system, przy zastosowaniu należytej ostrożności umożliwi nam "badanie" funkcjonalności portalu w miarę wygodny sposób, oraz co najważniejsze - nie jest konieczna wiedza związana z programowaniem .

Instalacja Linky Map w Joomla

Wracając do rozszerzenia Linky Map. Jeżeli czujecie obawę, że instalacja komponentu Was przerośnie - spokojnie, nie ma obaw:). Implementacja - co jest dane nam przeczytać na stronie twórcy Linky Map, praktycznie sprowadza się do dodania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator, który prawidłowo ma lokalizację w CMS Joomla!, a co z tego wynika instalacja Linky Map jest dokładnie identyczne jak instalacja dodatku Fox Contact Form, Payment Formitp. Po instalacji folderu instalacyjnego z rozszerzeniem Linky Map rozszerzenie zostanie z automatu dołączony do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeśli interesują Was detale na temat Linky Map, proponujemy zapoznać się z witryną producenta opisywanego dodatku. Najłatwiej na nią trafić bezpośrednio wklepując wyrażenie Linky Map + Joomla w Google albo skorzystać z tego oto linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Linky Map%2BJoomla%20Extension%20Documentation

W jaki sposób usunąć rozszerzenie Linky Map w Joomla!...

Może zdarzyć się tak, że moduł Linky Map okazał się być niewypałem. Powiedzmy sobie szczerze – chcesz jak najszybciej usunąć go ze swojej wspaniałej strony. W takim przypadku istnieje wyłącznie jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS Linky Map. Jak to uczynić? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki odinstalujemy Fox Contact Form Payment Form lub JCal Pro czyli jakikolwiek komponent. Wchodzimy w panel administracyjny naszej strony › w następnym kroku powinniśmy odszukaćzakładkę "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › następnie klikamy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania rozszerzenia.

Pobieranie Linky Map

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie Linky Map będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odnalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku Linky Map) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez ustanku aktualizują i publikują nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Liczymy, że przekazane przez nas informacje na temat Linky Map będą dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z nami. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.