Rozszerzenia a Joomla

Każdy kto skupia się na Joomla czy innym CMS (Drupal, Wordpress, itp.) wie, że prawdziwym plusem owych systemów nie jest System Zarządzania Treścią sam w sobie, lecz specjalnie utworzone dla nich aplikacje. Jeżeli chodzi o Joomlę za takie dodatki powinniśmy uznać Komponenty (po angielsku - components). Komponenty to elementarne, ale najbardziej złożone ogniwa Joomla. Grono pluginów przeznaczonych dla tego CMS zawiera się nie w setkach a w kilku tysiącach. Należy pamiętać, że "community" opisywanego Systemu Zarządzania Treścią bez przerwy wzrasta opracowując nowe ipionierskie rozwiązania. Na przykład komponentem przygotowanym z myślą o CMS Joomla! to RSForm! Pro, Email as Username bądźSEO-Generator Również Wśród owych wtyczek znajdziemy komponent - Link with Article Images on Facebook.

  • CMS Joomla
  • Odporność na wirusy
  • Fachowy CMS

Nieco wzmianek nawiązujących do Link with Article Images on Facebook

Dodatek Link with Article Images on Facebook stanowi oryginalny sposób oddającym to jak w kilku nieskomplikowanych działaniach mamy możliwość powiększyć ilość proponowanych przez CMS Joomla funkcji, które dotychczas nie do końca były wdrożone, lub mieliśmy z nimi styczność w okrojonej płaszczyźnie. Warto mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. RSForm! Pro lub Email as Username , czy właśnie Link with Article Images on Facebook) pozwalają na "udekorowanie" strony internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod Joomla. Taka możliwośćgdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego portalu w miarę pewny sposób, i co istotne - bez wiedzy na temat programowania.

Jak zainstalować komponent Link with Article Images on Facebook w Joomla?

Powracając do Link with Article Images on Facebook . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Link with Article Images on Facebook sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Link with Article Images on Facebook komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Link with Article Images on Facebook proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Link with Article Images on Facebook” + Joomla w Google.

Pobieranie Link with Article Images on Facebook

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie Link with Article Images on Facebook będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Link with Article Images on Facebook) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez przerwy aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wskazówki zawarte w tym artykule były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczeństwo korzystania z rozszerzenia Link with Article Images on Facebook

Możliwe, że zastanawiasz się nad bezpieczeństwem rozszerzenia Link with Article Images on Facebook. Tutaj kardynalną kwestią jest dbanie o jego aktualność. Najłatwiejszym zabiegiem na aktualizację Link with Article Images on Facebook będzie wykonanie "update" z poziomu panelu adm. CMS. Jeśli z jakichś względów nie możemy przeprowadzić w/w aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to pamiętajmy, że prawie zawsze najnowszą wersję znajdziemy na stronce autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to dodatek Link with Article Images on Facebook,RSForm! Pro, Email as Username receptą na bezpieczeństwo jest aktualność wtyczki, ale również aktualność...CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.