Trochę wzmianek nawiązujących do Latest News Enhanced

Suplement Latest News Enhanced jest ciekawym modelem wyjaśniającym to jak w kilku prostych ruchach jesteśmy w stanie powiększyć liczbę oferowanych przez CMS usług jakie dotychczas nie były możliwe, lub mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Należałoby przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. JCE lub WordPress Blog for Joomla! , czy akurat Latest News Enhanced) zezwalają na wyposażenie naszej witryny w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod Joomla. Taki sposóbgdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności naszego portalu dość bezkolizyjny sposób, i co kluczowe - bez znajomości zasad programowania.

Instalacja Latest News Enhanced w Joomla

Wracając do Latest News Enhanced. Jeżeli obawiacie się, że instalacja opisywanego dodatku może Was przeróść - wyluzujcie, nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co jest dane nam przeczytać specyfikacji programu Latest News Enhanced, kieruje się co do zasady do wgrania pliku instalacyjnego poprzez zwykły instalator, który normalnie ma lokalizację w CMS Joomla!, a co z tego wynika instalacja Latest News Enhanced w niczym nie jest różna od instalacji dodatku JCE, WordPress Blog for Joomla!itp. Po wgraniu paczki z Latest News Enhanced rozszerzenie zostanie z automatu osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS jeżeli jesteście zainteresowani o Latest News Enhanced, polecamy "zagłębić" się w witrynę producenta powyższego dodatku. Najłatwiej jest ją wyszukać wpisując frazę Latest News Enhanced + Joomla w wyszukiwarkę bądź wykorzystać link obok: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Latest News Enhanced%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Jak odinstalować dodatek Latest News Enhanced ...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, że rozszerzenie Latest News Enhanced okazał się być niewypałem. Prosto z mostu – chciał(a)byś jak najszybciej pozbyć się go ze swojej pięknej strony. W takim przypadku istnieje tylko jedno rozwiązanie – odinstalowanie Latest News Enhanced. Jak możesz tego dokonać? Dokładnie w ten sam sposób w jaki usuniemy JCE WordPress Blog for Joomla! lub Form Maker czyli każdy komponent. Wchodzimy w panel zarządzania naszej stronki › następnie odzszukujemyzakładkę "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › następnie wybieramy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Po całej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania pluginu.

Skąd ściągnąć Latest News Enhanced

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie Latest News Enhanced jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odszukanie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym przypadku Latest News Enhanced) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce gdzie community Joomla! bez ustanku aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Liczymy, że przekazane przez nas wskazówki na temat Latest News Enhanced będą dla Was przydatne. Jeśli jednak odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z naszą firmą. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.