Parę zdań na temat Latest News+ Date

Latest News+ Date stanowi ciekawy przykład wskazującym na to jak w paru prostych posunięciach otrzymać możliwość powiększenia ilości oferowanych przez CMS funkcji, które dotychczas nie zostały zawarte w podstawowej wersji, bądź mieliśmy z nimi kontakt w ograniczonym zakresie. Warto mieć na uwadze, że dodatki (a wśród nich np. VirtueMart lub EDocman bądź właśnie Latest News+ Date) pozwalają na urządzenie naszej strony WWW w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności wpływania na podstawowy kod CMS Joomla!. Taka możliwość, przy zachowaniu ostrożności w konsekwencji pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności naszego serwisu dość bezpieczny sposób, oraz co najważniejsze - bez znajomości zasad programowania.

Jak zaimplementować Latest News+ Date do CMS Joomla?

Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu może Was przeróść - "relax", bez obaw:). Instalacja - co przeczytamy specyfikacji programu Latest News+ Date, co do zasady sprowadza się do wczytania paczki instalacyjnej za pomocą standardowego instalatora, który prawidłowo jest zlokalizowany w CMS Joomla!, a więc instalacja Latest News+ Date niczym nie różni się od instalacji pluginu VirtueMart, EDocmanitp. Po wgraniu paczki z rozszerzeniem Latest News+ Date komponent zostanie samoczynnie dodany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeśli interesują Was detale na temat Latest News+ Date, proponujemy zapoznać się z stroną producenta opisywanego rozwiązania. Najłatwiej na nią trafić wklepując frazę Latest News+ Date + Joomla w wyszukiwarkę bądź wykorzystać link obok: http://www.google.com/search?q=Latest News+ Date + Joomla

Bezpieczne korzystanie z Latest News+ Date

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się czy komponent dla CMS Joomla! - Latest News+ Date jest bezpieczny . W tym miejscu nadrzędną kwestią powinno być zadbanie o jego aktualność. Prostym sposobem na aktualizację Latest News+ Date będzie przeprowadzenie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. Jeśli nie możemy wykonać w/w aktualizacji poprzez panel administracyjny, to pamiętajmy, że prawie zawsze najnowszą wersję odnajdziemy na stronce autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie Latest News+ Date,VirtueMart, EDocman receptą na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, no i bezsprzecznie również aktualność...Joomli

Jak pobrać Latest News+ Date

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności znalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Latest News+ Date) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez ustanku aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Mamy nadzieję, że powyższe rady na temat Latest News+ Date będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z konfiguracją lub instalacją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.