Paręnaście stwierdzeń o KL Admin Skin

KL Admin Skin stanowi praktyczny przykład wskazującym na to jak w niewielu prostych działaniach mamy możliwość zwiększyć liczbę oferowanych przez CMS Joomla usług, które przedtem nie były dostępne, albo mieliśmy z nimi kontakt w okrojonej płaszczyźnie. Warto mieć na uwadze, iż dodatki ( spośród nich np. Event Booking lub Sliders bądź akurat KL Admin Skin) pozwalają na "udekorowanie" naszej witryny w powyższe funkcje i treści bez konieczności wpływania na oryginalny kod Joomla. Taka strategiagdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością własnego portalu w miarę bezkolizyjnyi stabilny sposób, a co najistotniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

W jaki sposób zaimplementować KL Admin Skin w Joomla?

Powracając do naszego komponentu. Jeżeli instalacja KL Admin Skin powoduje w Was strach i myślicie, że Was przerasta - wyluzujcie, nie ma się czego obawiać:). Instalacja - co jest dane nam przeczytać w dokumentacji KL Admin Skin, redukuje się co do zasady do wczytania archiwum instalacyjnego poprzez zwykły instalator, który typowo ma lokalizację w CMS Joomla!, a więc dodanie KL Admin Skin do Joomli niczym nie różni się od instalacji komponentu Event Booking, Slidersitp. Po wgraniu paczki z KL Admin Skin rozszerzenie zostanie samodzielnie umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeśli ciekawią Was szczegóły o KL Admin Skin, polecamy zapoznać się z stroną internetową producenta niniejszego rozszerzenia. Najłatwiej na nią trafić wklepując zwrot KL Admin Skin + Joomla w wyszukiwarkę bądź skorzystać z poniższego linku: http://www.google.com/search?q=KL Admin Skin + Joomla

W jaki sposób usunąć komponent KL Admin Skin w CMS Joomla!...

Może zdarzyć się tak, iż komponent KL Admin Skin okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Prosto z mostu – chciał(a)byś błyskawicznie usunąć go ze swojej cudownej strony. W takim przypadku jest tylko jedno lekarstwo – usunięcie z CMS KL Admin Skin. Jak to uczynić? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką odinstalujemy Event Booking Sliders lub Form Maker czyli każdy inny komponent. Wchodzimy w panel administracyjny naszej strony › następnie szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › a z niej klikamy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Po całej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania rozszerzenia.

Z jakiej strony pobrać KL Admin Skin

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie KL Admin Skin jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku KL Admin Skin) :-) extensions.joomla.org to miejsce, w którym populacja Joomla! bez ustanku aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas podpowiedzi na temat KL Admin Skin będą dla Was przydatne. Jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.