Komponenty a Joomla

Ten kto jest pasjonatem Joomla oraz innym CMS (Drupal, Wordpress, etc.) wie, iż najpotężniejszą cechą dodatnią tych systemów to nie System Zarządzania Treścią samoistnie, a specjalnie dedykowane dla nich aplikacje. Jeżeli chodzi o CMS Joomla! takimi dodatkami są Komponenty (po angielsku - components). Komponent to kluczowy, jednakże najbardziej złożony składnik do Joomla. Zbiór dodatków stworzonych dla Joomli z pewnością zawiera się w tysiącach. Warto wiedzieć, iż społeczność tego CMS nieustannie poszerza się i publikuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Na przykład rozszerzeniem przygotowanym z myślą o Joomla jest EShop, Extra Vote iMobile Także Wśród owych programów możemy odnaleźć komponent - KA Facebook Fanbox Pro.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Sprawdzony kod

Nieco słów w temacie KA Facebook Fanbox Pro

Narzędzie KA Facebook Fanbox Pro stanowi świetny model , który wskazuje na to jak w niewielu nieskomplikowanych ruchach otrzymać możliwość zwiększenia liczby oferowanych przez CMS zastosowań jakie dotąd nie do końca były zaimplementowane, bądź mieliśmy z nimi przelotną relację. Należałoby przypomnieć, iż "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. EShop lub Extra Vote , czy akurat KA Facebook Fanbox Pro) zezwalają na "udekorowanie" naszej strony internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w oryginalny kod Joomla. Takie rozwiązaniegdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności portalu w miarę bezkolizyjny sposób, a co ważne - nie jest wymagana umiejętność związana z programowaniem .

Jak zainstalować komponent KA Facebook Fanbox Pro w Joomla?

Powracając do KA Facebook Fanbox Pro . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy KA Facebook Fanbox Pro sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z KA Facebook Fanbox Pro komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu KA Facebook Fanbox Pro proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „KA Facebook Fanbox Pro” + Joomla w Google.

Z jakiej strony ściągnąć KA Facebook Fanbox Pro

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie KA Facebook Fanbox Pro będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odszukanie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym przypadku KA Facebook Fanbox Pro) :-) extensions.joomla.org jest miejscem, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! nieustannie aktualizują oraz zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Liczymy, że przekazane przez nas instrukcje na temat KA Facebook Fanbox Pro będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczeństwo korzystania z rozszerzenia KA Facebook Fanbox Pro

Możliwe, że zastanawiasz się nad tym czy komponent - KA Facebook Fanbox Pro jest bezpieczny . W tym miejscu przewodnią kwestią powinno być pilnowanie jego aktualności. Najłatwiejszym zabiegiem aktualizacji KA Facebook Fanbox Pro to zrobienie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. Jeśli nie jesteśmy w stanie przeprowadzić aktualizacji poprzez panel administracyjny, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najnowszą wersję odnajdziemy na stronce dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Pamiętajcie! Abstrahując, czy jest to dodatek KA Facebook Fanbox Pro,EShop, Extra Vote receptą na bezpieczeństwo jest aktualność wtyczki, no i oczywiście również aktualność...Joomli

Nie możesz poradzić sobie z konfiguracją lub instalacją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.