Czas na kilka stwierdzeń nawiązujących do JW Player

Suplement JW Player jest dobrym wzorem wskazującym na to jak w kilku prostych aktach możemy powiększyć ilość proponowanych przez CMS funkcji, które dotychczas nie do końca zostały zaimplementowane, lub mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Należałoby przypomnieć, iż dodatki (a spośród nich np. Joom Donation lub ARI Image Slider , czy akurat JW Player) pozwalają na urządzenie naszej portalu internetowego w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności ingerowania w pierwotny kod Joomli. Taki sposóbgdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "badanie" funkcjonalności własnego portalu dość wygodny sposób, oraz co ważne - nie jest konieczna umiejętność związana z programowaniem .

Sposób instalacji JW Player

Wracając do naszego komponentu. Jeżeli czujecie strach, że instalacja dodatku Was przerośnie - "relax", nie ma co się niepokoić:). Instalacja - co możemy przeczytać na witrynie twórcy JW Player, sprowadza się w zasadzie do załadowania pliku instalacyjnego poprzez zwykły instalator, który normalnie znajduje się w CMS Joomla!, a co z tego wynika dodanie JW Player do Joomli niczym nie różni się od instalacji dodatku Joom Donation, ARI Image Slideritp. Po instalacji folderu instalacyjnego z JW Player komponent zostanie samoistnie dołączony do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS jeśli chcecie poznać więcej interesujących detali o JW Player, polecamy Wam zapoznać się z witryną dewelopera opisywanego rozwiązania. Najprościej jest ją wyszukać bezpośrednio wklepując frazę JW Player + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=JW Player%2BJoomla%20Extension%20Documentation

A jak odinstalować rozszerzenie JW Player w CMS Joomla!...

Może zdarzyć się tak, iż dodatek JW Player nie spełnia Twoich wymagań. Napiszmy to wprost – chcesz szybko usunąć go ze swojej niepowtarzalnej witryny. W takim przypadku istnieje wyłącznie jedno lekarstwo – odinstalowanie JW Player. Jak możesz tego dokonać? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki odinstalujemy Joom Donation ARI Image Slider lub Facebook Wall Feeds czyli jakikolwiek inny komponent. Wchodzimy w panel administracyjny naszej strony › następnie powinniśmy odszukaćzakładkę "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › następnie wybieramy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Po całej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania komponentu.

Z jakiej strony ściągnąć JW Player

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego komponentu jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i wyszukanie interesującego nas dodatku (czyli w tym przypadku JW Player) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie społeczność Joomla! bez przerwy aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas instrukcje na temat JW Player będą dla Was przydatne. Jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.