Ciutkę informacji dotyczących JV-Relatives

Dodatek JV-Relatives jest oczywistym modelem pokazującym to jak w paru nieskomplikowanych zabiegach dostać możliwość powiększenia liczby oferowanych przez CMS funkcji jakie dotychczas nie były wdrożone, bądź mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto przypomnieć, iż dodatki (a spośród nich np. Fabrik lub Phoca Maps , czy akurat JV-Relatives) pozwalają na zagospodarowanie naszej witryny internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod Joomla. Taki sposóbgdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności własnego portalu dość bezpieczny sposób, i co kluczowe - bez umiejętności programowania.

Procedura instalacji JV-Relatives

Jeżeli instalacja JV-Relatives budzi w Was zgrozę i czujecie, że Was przerasta - uspokajamy, nie ma obaw:). Implementacja - co przeczytamy specyfikacji programu JV-Relatives, odnosi się co do zasady do wgrania archiwum instalacyjnego poprzez standardowy instalator, który normalnie ma lokalizację w Joomla!, a co za tym idzie instalacja JV-Relatives niczym nie różni się od instalacji komponentu Fabrik, Phoca Mapsitp. Po instalacji paczki z rozszerzeniem JV-Relatives komponent zostanie automatycznie załadowany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS jeśli interesują Was szczegóły o JV-Relatives, proponujemy Wam odwiedzić home page twórcy powyższego dodatku. Najprościej na nią trafić bezpośrednio wpisując wyrażenie JV-Relatives + Joomla w wyszukiwarkę albo wykorzystać link poniżej: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=JV-Relatives%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczeństwo używania komponentu JV-Relatives

Możliwe, iż zastanawiasz się nad bezpieczeństwem pluginu JV-Relatives. W tym miejscu najistotniejszą sprawą zdaje się być zadbanie o jego aktualność. Najprostszym zabiegiem aktualizacji JV-Relatives będzie zrobienie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. W sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie wykonać wyżej wymienionej aktualizacji poprzez panel zarządzania, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najnowszą wersję odnajdziemy na stronie internetowej producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to dodatek JV-Relatives,Fabrik, Phoca Maps rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność pluginu, ale również aktualność...CMS Joomla!

Jak pobrać JV-Relatives

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego rozszerzenia będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie znalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku JV-Relatives) :-) extensions.joomla.org to miejsce gdzie społeczność Joomla! codziennie aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy, że powyższe informacje na temat JV-Relatives będą dla Was przydatne. Jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.