Pora na kilka stwierdzeń nawiązujących do JV-LinkExchanger

Dodatek JV-LinkExchanger jest świetnym wzorem , który pokazuje na to jak w niewielu nieskomplikowanych zabiegach otrzymać możliwość powiększenia liczby proponowanych przez CMS zastosowań, które przedtem nie były wdrożone, lub mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Należałoby pamiętać, iż "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. Breezing Forms Pro lub BT Content Slider bądź właśnie JV-LinkExchanger) zezwalają na wyposażenie strony WWW w powyższe funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w podstawowy kod źródłowy CMS Joomla!. Taka możliwośćgdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością własnego serwisu w miarę bezpieczny sposób, i co kluczowe - nie jest potrzebna wiedza dotycząca pisania kodu .

Sposób instalacji JV-LinkExchanger

Powracając do naszego komponentu. Jeżeli czujecie obawę, że instalacja opisywanego rozszerzenia może Was przeróść - spokojnie, bez obaw:). Implementacja - co jest dane nam przeczytać w dokumentacji JV-LinkExchanger, praktycznie sprowadza się do załadowania paczki instalacyjnej poprzez podstawowy instalator, który jest zlokalizowany w CMS Joomla!, czyli instalacja JV-LinkExchanger jest identyczne jak instalacja pluginu Breezing Forms Pro, BT Content Slideritp. Po wgraniu folderu skompresowanego z rozszerzeniem JV-LinkExchanger komponent zostanie z automatu umiejscowiony w panelu zarządzania.

PS jeśli macie ochotę poznać więcej ciekawych detali na temat JV-LinkExchanger, proponujemy Wam "zagłębić" się w witrynę twórcy powyższego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując zwrot JV-LinkExchanger + Joomla w Google bądź wykorzystać link poniżej: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=JV-LinkExchanger%2BJoomla%20Extension%20Documentation

A jak usunąć komponent JV-LinkExchanger ...

Istnieje możliwość, iż dodatek JV-LinkExchanger nie spełnia Twoich oczekiwań. Napiszmy to wprost – chcesz jak najszybciej usunąć go ze swojej wspaniałej stronyinternetowej. W takim wypadku istnieje wyłącznie jedno rozwiązanie – odinstalowanie JV-LinkExchanger. W jaki sposób to zrealizować? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki usuniemy Breezing Forms Pro BT Content Slider lub OSOLCaptcha czyli jakikolwiek inny komponent. Otwieramy panel zarządzania stronki › następnie odzszukujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › następnie klikamy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania dodatku.

Z jakiej strony ściągnąć JV-LinkExchanger

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego rozszerzenia będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku JV-LinkExchanger) :-) extensions.joomla.org to miejsce, w którym populacja Joomli bez ustanku aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas porady na temat JV-LinkExchanger będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli jednak chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.