Rozszerzenia a Joomla

Ten kto wykorzystuje Joomla albo innego CMS (Drupal, Wordpress, itp.) wie, że rzeczywistym plusem programów nie jest CMS samoistnie, lecz dodatkowo dedykowane dla nich moduły. Dla CMS Joomla! za takie rozszerzenia powinniśmy uznać Komponenty (za angielskiego: components). Komponent to kluczowy, jednakowoż najbardziej złożony składnik Joomli. Zbiór wspomnianych dodatków stworzonych dla Joomla! z pewnością możemy liczyć nie w setkach a w kilku tysiącach. Warto mieć na uwadze, że wspólnota opisywanego Systemu Zarządzania Treścią ciągle poszerza się i publikuje nowe ikreatywne rozwiązania. Posługując się przykładem: komponentem dla Joomla jest Google Maps by Reumer, JEA lubProjectknife Również Pośrodku owych pluginów jesteśmy w stanie wyszukać komponent - JUX Social Tabs.

  • CMS Joomla
  • Odporność na wirusy
  • Wysokiej jakości kod

Ciut stwierdzeń w temacie JUX Social Tabs

JUX Social Tabs jest oczywistym modelem , który wskazuje na to jak w niewielu prostych posunięciach dostać możliwość powiększenia grona oferowanych przez CMS usług jakie przedtem nie do końca były dostępne, lub mieliśmy z nimi styczność w okrojonej płaszczyźnie. Należałoby mieć na uwadze, że dodatki (a spośród nich np. Google Maps by Reumer lub JEA bądź właśnie JUX Social Tabs) zezwalają na zagospodarowanie naszej witryny internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności ingerowania w oryginalny kod Joomli. Taki system, przy zastosowaniu należytej ostrożności i uwadze w konsekwencji umożliwi nam "badanie" funkcjonalności naszego portalu w miarę bezpieczny sposób, a co istotne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zainstalować komponent JUX Social Tabs w Joomla?

Powracając do JUX Social Tabs . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy JUX Social Tabs sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z JUX Social Tabs komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu JUX Social Tabs proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „JUX Social Tabs” + Joomla w Google.

Pobieranie JUX Social Tabs

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie JUX Social Tabs jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku JUX Social Tabs) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie populacja Joomla! bez przerwy aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wskazówki na temat JUX Social Tabs były dla Was przydatne. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z naszą firmą. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

A jak usunąć rozszerzenie JUX Social Tabs w Joomla!...

Istnieje prawdopodobieństwo, że rozszerzenie JUX Social Tabs nie spełnia Twoich oczekiwań. Prosto z mostu – chcesz jak najszybciej usunąć go ze swojej wspaniałej witryny. W takim przypadku jest tylko jedno lekarstwo – usunięcie z CMS JUX Social Tabs. Jak tego dokonać? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki odinstalujemy Google Maps by Reumer JEA lub Projectknife czyli jakikolwiek inny komponent. Otwieramy panel administracyjny naszej strony › następnie szukamy zakładki "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › a z niej klikamy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania komponentu.

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.