Komponenty a CMS Joomla

Ten kto jest pasjonatem Joomla! albo innym CMS (Wordpress, Drupal, itp.) wie, że najpotężniejszą przewagą nad zwykłą stroną systemów nie jest System Zarządzania Treścią samoistnie, lecz dodatkowo napisane dla nich programy. Dla Joomli za takie suplementy powinniśmy uznać Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponenty to bazowe, ale najbardziej złożone składniki CMS Joomla!. Liczba pluginów przeznaczonych dla Joomla! zawiera się nie w setkach a w kilku tysiącach. Należy pamiętać, że społeczność opisywanego Systemu Zarządzania Treścią ciągle poszerza się przygotowując nowe, innowacyjne rozwiązania. Na przykład rozszerzeniem przygotowanym z myślą o CMS Joomla! to Breezing Forms Pro, Extra Vote lubKeyCAPTCHA Także Pośrodku tych dodatków odnajdziemy komponent - JUX Social Stream.

  • CMS Joomla
  • Odporność na ataki
  • Wysokiej jakości kod

Paręnaście informacji o JUX Social Stream

Suplement JUX Social Stream jest dobrym modelem obrazującym to jak w niewielu prostych posunięciach mamy możliwość wpłynąć na liczbę oferowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie dotychczas nie do końca zostały zawarte w podstawowej wersji, lub mieliśmy z nimi kontakt w okrojonej płaszczyźnie. Należałoby mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. Breezing Forms Pro lub Extra Vote , czy właśnie JUX Social Stream) pozwalają na wyposażenie portalu internetowego w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na oryginalny kod źródłowy CMS Joomla!. Takie rozwiązaniegdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością rodzimego serwisu w miarę pewny sposób, oraz co najważniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zainstalować komponent JUX Social Stream w Joomla?

Powracając do JUX Social Stream . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy JUX Social Stream sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z JUX Social Stream komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu JUX Social Stream proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „JUX Social Stream” + Joomla w Google.

Skąd bezpiecznie pobrać JUX Social Stream

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie JUX Social Stream będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odnalezienie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym przypadku JUX Social Stream) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem gdzie społeczeństwo Joomli bez przerwy aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby rady zawarte w tym artykule były dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Jak odinstalować dodatek JUX Social Stream w CMS Joomla!...

Istnieje prawdopodobieństwo, że dodatek JUX Social Stream okazał się być niewypałem. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś szybko usunąć go z własnej, uroczej stronyinternetowej. W takim przypadku istnieje tylko jedno lekarstwo – usunięcie z CMS JUX Social Stream. W jaki sposób to zrealizować? Dokładnie tą samą metodą jaką usuniemy Breezing Forms Pro Extra Vote lub KeyCAPTCHA czyli każdy komponent. Odwiedzamy panel administracyjny strony › w następnym kroku odzszukujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › a z niej wybieramy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze otrzymamy raport z odinstalowania rozszerzenia.

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.