Nieco stwierdzeń na temat JUX Real Estate

Narzędzie JUX Real Estate stanowi ciekawy sposób wskazującym na to jak w paru prostych ruchach mamy możliwość wpłynąć na ilość proponowanych przez CMS Joomla funkcji jakie dotąd nie do końca były wdrożone, albo mieliśmy z nimi styczność w okrojonej płaszczyźnie. Warto przypomnieć, że dodatki (a spośród nich np. AdsManager lub Phoca Maps bądź akurat JUX Real Estate) zezwalają na wyposażenie witryny w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności ingerowania w oryginalny kod CMS Joomla!. Takie podejście, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności i uwadze w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością własnego portalu w miarę wygodny sposób, oraz co istotne - nie jest konieczna umiejętność dotycząca programowania .

Sposób instalacji JUX Real Estate

Jeżeli instalacja JUX Real Estate powoduje w Was obawę i myślicie, że może Was przeróść - "relax", nie ma co się niepokoić:). Implementacja - co jest dane nam przeczytać w dokumentacji JUX Real Estate, praktycznie sprowadza się do dodania pliku instalacyjnego za pomocą standardowego instalatora, który normalnie jest zlokalizowany w Joomla!, a co z tego wynika instalacja JUX Real Estate niczym nie różni się od instalacji dodatku AdsManager, Phoca Mapsitp. Po wgraniu folderu skompresowanego z JUX Real Estate rozszerzenie zostanie z automatu dodany do panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeśli ciekawią Was detale na temat JUX Real Estate, proponujemy zapoznać się z stroną producenta opisywanego rozwiązania. Najprościej na nią trafić bezpośrednio wklepując wyrażenie JUX Real Estate + Joomla w Google bądź skorzystać z tego oto linku: http://www.google.com/search?q=JUX Real Estate + Joomla

A jak usunąć rozszerzenie JUX Real Estate w Joomla!...

Jest możliwość, że moduł JUX Real Estate nie spełnia Twoich oczekiwań. Powiedzmy sobie wprost – chcesz błyskawicznie unicestwić go z własnej, uroczej witryny. Na taki przypadek istnieje wyłącznie jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS JUX Real Estate. Jak to zrealizować? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką usuniemy AdsManager Phoca Maps lub ReDJ czyli jakikolwiek inny komponent. Otwieramy panel zarządzania stronki › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › następnie wybieramy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Po całej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania dodatku.

Jak ściągnąć JUX Real Estate

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie JUX Real Estate jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku JUX Real Estate) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! codziennie aktualizują i publikują nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Liczymy na to, że przekazane przez nas informacje na temat JUX Real Estate będą dla Ciebie przydatne. Jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.