Parę zdań na temat jUpgradePRO

Rozszerzenie jUpgradePRO stanowi idealny sposób na to jak w kilku zabiegach jesteśmy w stanie powiększyć ilość oferowanych przez CMS funkcji jakie przedtem nie do końca zostały wdrożone, lub mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto pamiętać, iż dodatki (a wśród nich np. Maxi Menu CK lub Very Simple Image Gallery , czy właśnie jUpgradePRO) zezwalają na zagospodarowanie strony internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w oryginalny kod źródłowy Joomla. Takie wyjście, przy zastosowaniu ostrożności w konsekwencji pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności swojego portalu dość bezpieczny sposób, a co kluczowe - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Instalacja jUpgradePRO w Joomla

Wracając do jUpgradePRO. Jeżeli instalacja opisywanego komponentu budzi w Was obawy i czujecie, że może Was przeróść - "relax", nie ma co się niepokoić:). Instalacja - co jest dane nam przeczytać na witrynie twórcy jUpgradePRO, co do zasady sprowadza się do dodania paczki instalacyjnej poprzez podstawowy instalator, który prawidłowo jest zlokalizowany w CMS Joomla!, a więc instalacja jUpgradePRO w niczym nie jest różna od instalacji pluginu Maxi Menu CK, Very Simple Image Galleryitp. Po instalacji folderu instalacyjnego z komponentem jUpgradePRO komponent zostanie samoczynnie dodany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeśli ciekawią Was szczegóły na temat jUpgradePRO, polecamy Wam "zagłębić" się w witrynę producenta opisywanego rozszerzenia. Najprościej na nią trafić bezpośrednio wpisując wyrażenie jUpgradePRO + Joomla w wyszukiwarkę albo wykorzystać link poniżej: http://www.google.com/search?q=jUpgradePRO + Joomla

Bezpieczeństwo użytkowania komponentu jUpgradePRO

Możliwe, że zastanawiasz się nad tym czy komponent dla CMS Joomla! - jUpgradePRO jest bezpieczny . Tutaj istotną sprawą jest troska o jego aktualność. Bezproblemowym sposobem aktualizacji jUpgradePRO to zrobienie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. Jeśli z jakichś względów nie jesteśmy w stanie przeprowadzić aktualizacji poprzez panel zarządzania, to pamiętajmy, że prawie zawsze najaktualniejszą wersję znajdziemy na stronie internetowej autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie jUpgradePRO,Maxi Menu CK, Very Simple Image Gallery receptą na bezpieczeństwo jest aktualność wtyczki, no i naturalnie również aktualność...Joomli

Z jakiej strony pobrać jUpgradePRO

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie jUpgradePRO jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie znalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku jUpgradePRO) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie społeczność Joomla! bez ustanku aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby rady na temat jUpgradePRO były dla Was przydatne. Jeżeli jednak chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z naszą agencją interaktywną. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.