Nieco słów dotyczących JUNewsUltra Pro

Suplement JUNewsUltra Pro jest ciekawym modelem na to jak w kilku prostych działaniach otrzymać możliwość zwiększenia grona proponowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie dotąd nie do końca zostały wdrożone, albo mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto przypomnieć, iż dodatki (a wśród nich np. Attachments lub Sponsor Wall , czy właśnie JUNewsUltra Pro) zezwalają na "udekorowanie" naszej strony internetowej w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod źródłowy CMS Joomla!. Takie podejście, przy zachowaniu należytej ostrożności i uwadze w konsekwencji pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności naszego portalu w miarę wygodny sposób, i co ważne - nie jest istotna umiejętność związana z programowaniem .

Procedura instalacji JUNewsUltra Pro

Powracając do naszego komponentu. Jeżeli w jakiś sposób obawiacie się, że instalacja tego pluginu może Was przeróść - spokojnie, bez obaw:). Implementacja - co możemy przeczytać w dokumentacji JUNewsUltra Pro, praktycznie sprowadza się do dodania paczki instalacyjnej poprzez standardowy instalator, który normalnie jest zlokalizowany w CMS Joomla!, a co za tym idzie dodanie JUNewsUltra Pro do Joomli jest dokładnie identyczne jak instalacja modułu Attachments, Sponsor Wallitp. Po instalacji folderu skompresowanego z komponentem JUNewsUltra Pro rozszerzenie zostanie samoczynnie osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeżeli chcecie poznać więcej szczegółów o JUNewsUltra Pro, proponujemy odwiedzić home page dewelopera tego rozwiązania. Najłatwiej na nią trafić bezpośrednio wklepując frazę JUNewsUltra Pro + Joomla w wyszukiwarkę bądź skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=JUNewsUltra Pro%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczeństwo korzystania z JUNewsUltra Pro

Możliwe, że zastanawiasz się nad tym czy komponent dla CMS Joomla! - JUNewsUltra Pro jest bezpieczny . W tym miejscu przewodnią sprawą jest zadbanie o jego aktualność. Łatwym sposobem aktualizacji JUNewsUltra Pro będzie przeprowadzenie "update" z poziomu panelu adm. CMS. Jeżeli nie jesteśmy w stanie przeprowadzić aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najświeższą wersję odnajdziemy na stronie internetowej twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to dodatek JUNewsUltra Pro,Attachments, Sponsor Wall receptą na bezpieczeństwo jest aktualność pluginu, a przy tym również aktualność...CMS Joomla!

Skąd pobrać JUNewsUltra Pro

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego dodatku będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności wyszukanie interesującego nas pluginu (czyli w tym wypadku JUNewsUltra Pro) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce, w którym społeczność Joomli bez przerwy aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Mamy nadzieję, że powyższe rady na temat JUNewsUltra Pro będą dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.