Ciutkę zdań nawiązujących do Juicy Gallery

Juicy Gallery jest praktycznym przykładem wskazującym na to jak w niewielu nieskomplikowanych działaniach mamy możliwość powiększyć ilość oferowanych przez CMS usług, które przedtem nie były dostępne, bądź mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. Fox Contact Form lub Autostand bądź właśnie Juicy Gallery) zezwalają na "udekorowanie" naszej portalu internetowego w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod źródłowy Joomli. Taka metoda, przy zastosowaniu odpowiedniej ostrożności w konsekwencji pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności serwisu dość bezkolizyjnyi stabilny sposób, a co istotne - nie jest konieczna wiedza związana z pisaniem kodu .

Sposób instalacji Juicy Gallery

Jeżeli instalacja Juicy Gallery powoduje w Was obawę i przypuszczacie, że może Was przeróść - "relax", bez niepokoju:). Implementacja - co przeczytamy w dokumentacji Juicy Gallery, co do zasady ogranicza się do załadowania archiwum instalacyjnego poprzez standardowy instalator, który typowo jest zlokalizowany w CMS Joomla!, a co za tym idzie dodanie Juicy Gallery do Joomli niczym nie różni się od instalacji modułu Fox Contact Form, Autostanditp. Po instalacji folderu skompresowanego z Juicy Gallery rozszerzenie zostanie samoczynnie umiejscowiony w panelu zarządzania.

PS jeżeli chcecie poznać więcej szczegółów o Juicy Gallery, polecamy Wam zapoznać się z stroną dewelopera powyższego rozwiązania. Najprościej na nią trafić bezpośrednio wklepując frazę Juicy Gallery + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Juicy Gallery%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczeństwo korzystania z komponentu Juicy Gallery

Możliwe, że zastanawiasz się czy komponent dla CMS Joomla! - Juicy Gallery jest bezpieczny . W tym miejscu nadrzędną sprawą jest troska o jego aktualność. Prostym zabiegiem aktualizacji Juicy Gallery to przeprowadzenie "update" z poziomu panelu adm. CMS. Jeżeli nie możemy przeprowadzić aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najnowszą wersję odszukamy na stronce twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to dodatek Juicy Gallery,Fox Contact Form, Autostand receptą na bezpieczeństwo jest aktualność pluginu, no i bezsprzecznie również aktualność...CMS Joomla!

Z jakiej strony pobrać Juicy Gallery

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego dodatku będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odszukanie interesującego nas dodatku (czyli w tym przypadku Juicy Gallery) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie społeczność Joomla! nieustannie aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas instrukcje na temat Juicy Gallery będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli jednak liczysz na fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z nami. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.