Rozszerzenia a system zarządzania treścią Joomla

Jeżeli jesteś osobą, która skupia się na Joomla bądź innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, Prestashop etc.) to zapewne wiesz,iż realnym plusem systemów to nie System Zarządzania Treścią sam w sobie, a specjalnie napisane dla nich moduły. Jeżeli chodzi o Joomlę za takie rozszerzenia powinniśmy uznać Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponent to podstawowy, jednakowoż nader skomplikowany składnik do Joomli. Zbiór rozszerzeń stworzonych z myślą dla Joomli zawiera się nie w setkach a w paru tysiącach. Należy mieć w pamięci, iż grupa społeczna owego CMS stale się powiększa i przygotowuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Przykładowym komponentem dla CMS Joomla! to Google Maps by Reumer, OSMap bądźEU e-Privacy Directive Także Pośród tychże rozszerzeń mamy możliwość znaleźć komponent - JSN PageBuilder PRO.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Profesjonalny CMS

Nieco zdań o JSN PageBuilder PRO

JSN PageBuilder PRO to interesujący wzór na to jak w niewielu prostych posunięciach dostać możliwość zwiększenia ilości proponowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie dotąd nie do końca były możliwe, bądź mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Warto pamiętać, iż "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. Google Maps by Reumer lub OSMap , czy akurat JSN PageBuilder PRO) zezwalają na zagospodarowanie strony internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w podstawowy kod źródłowy Joomli. Takie podejściegdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością rodzimego serwisu w miarę bezkolizyjnyi stabilny sposób, i co ważne - bez umiejętności programowania.

Jak zainstalować komponent JSN PageBuilder PRO w Joomla?

Powracając do JSN PageBuilder PRO . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy JSN PageBuilder PRO sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z JSN PageBuilder PRO komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu JSN PageBuilder PRO proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „JSN PageBuilder PRO” + Joomla w Google.

Pobieranie JSN PageBuilder PRO

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie JSN PageBuilder PRO jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odnalezienie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym przypadku JSN PageBuilder PRO) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! nieustannie aktualizują i zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zalecenia na temat JSN PageBuilder PRO były dla Was przydatne. Jeżeli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z nami. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

A jak usunąć rozszerzenie JSN PageBuilder PRO w Joomla!...

Jest możliwość, iż komponent JSN PageBuilder PRO okazał się być niewypałem. Napiszmy to wprost – chcesz szybko unicestwić go z własnej, cudownej strony. Na taki przypadek istnieje tylko jedno rozwiązanie – odinstalowanie JSN PageBuilder PRO. W jaki sposób to zrealizować? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki odinstalujemy Google Maps by Reumer OSMap lub EU e-Privacy Directive czyli jakikolwiek inny komponent. Wchodzimy w panel zarządzania strony › w następnym kroku odzszukujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › a z niej wybieramy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania komponentu.

Nie możesz poradzić sobie z konfiguracją lub instalacją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.