Nieco stwierdzeń na temat jSecure

Rozszerzenie jSecure jest oczywistym przykładem wyjaśniającym to jak w niewielu nieskomplikowanych zabiegach otrzymać możliwość powiększenia liczby oferowanych przez CMS Joomla funkcji jakie przedtem nie zostały wdrożone, bądź mieliśmy z nimi przelotną styczność. Należałoby przypomnieć, że dodatki (a spośród nich np. Phoca Gallery lub Ajax Contact bądź właśnie jSecure) zezwalają na zagospodarowanie naszej portalu w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności ingerowania w pierwotny kod źródłowy CMS Joomla!. Taki sposóbgdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "badanie" funkcjonalności swojego serwisu dość bezkolizyjny sposób, a co ważne - nie jest potrzebna wiedza dotycząca programowania .

Instalacja jSecure w Joomla

Powracając do rozszerzenia jSecure. Jeżeli instalacja jSecure powoduje w Was strach i myślicie, że Was przerasta - uspokajamy, nie ma obaw:). Implementacja - co możemy przeczytać specyfikacji suplementu jSecure, ogranicza się w zasadzie do wczytania archiwum instalacyjnego poprzez zwykły instalator, który jest zlokalizowany w CMS Joomla!, a więc instalacja jSecure jest takie samo jak instalacja dodatku Phoca Gallery, Ajax Contactitp. Po instalacji folderu instalacyjnego z jSecure rozszerzenie zostanie automatycznie umiejscowiony w panelu zarządzania.

PS jeśli jesteście zainteresowani o jSecure, polecamy odwiedzić home page dewelopera opisywanego rozwiązania. Najłatwiej jest ją wyszukać bezpośrednio wklepując zwrot jSecure + Joomla w Google bądź skorzystać z tego oto linku: http://www.google.com/search?q=jSecure + Joomla

Jak odinstalować komponent jSecure w Joomla!...

Może przydarzyć się tak, że plugin jSecure nie spełnia Twoich wymagań. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś błyskawicznie unicestwić go ze swojej uroczej stronyinternetowej. W takim przypadku jest tylko jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS jSecure. Jak to zrobić? Dokładnie w ten sam sposób w jaki usuniemy Phoca Gallery Ajax Contact lub SobiPro czyli jakikolwiek inny komponent. Wchodzimy w panel administracyjny naszej strony › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › a z niej klikamy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania komponentu.

Skąd bezpiecznie ściągnąć jSecure

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie jSecure jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku jSecure) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez przerwy aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby rady zawarte w tej publikacji były dla Was przydatne. Jeśli jednak liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.