Kilka stwierdzeń dotyczących JS Ultimate Social Share

Narzędzie JS Ultimate Social Share stanowi praktyczny przykład , który pokazuje na to jak w kilku zabiegach mamy możliwość zwiększyć ilość oferowanych przez CMS zastosowań jakie przedtem nie zostały zawarte w podstawowej wersji, bądź mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. ChronoForms lub News Show Pro GK4 , czy właśnie JS Ultimate Social Share) pozwalają na zagospodarowanie strony internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w podstawowy kod CMS Joomla!. Taki sposóbgdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością portalu w miarę pewny sposób, oraz co najważniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zainstalować JS Ultimate Social Share w Joomla?

Jeżeli instalacja JS Ultimate Social Share powoduje w Was strach i czujecie, że może Was przeróść - "relax", nie ma się czego obawiać:). Instalacja - co przeczytamy na witrynie twórcy JS Ultimate Social Share, sprowadza się co do zasady do wczytania paczki instalacyjnej za pomocą zwykłego instalatora, który jest zlokalizowany w CMS Joomla!, czyli dodanie JS Ultimate Social Share do Joomli niczym nie różni się od instalacji komponentu ChronoForms, News Show Pro GK4itp. Po instalacji folderu instalacyjnego z "składnikiem" JS Ultimate Social Share rozszerzenie zostanie z automatu umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeżeli interesują Was szczegóły na temat JS Ultimate Social Share, polecamy "zagłębić" się w witrynę producenta opisywanego rozszerzenia. Najprościej na nią trafić bezpośrednio wklepując wyrażenie JS Ultimate Social Share + Joomla w Google bądź skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=JS Ultimate Social Share%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczne stosowanie komponentu JS Ultimate Social Share

Możliwe, iż zastanawiasz się czy komponent dla CMS Joomla! - JS Ultimate Social Share jest bezpieczny . W tym miejscu ważną kwestią powinno być dbanie o jego aktualność. Najłatwiejszym sposobem na aktualizację JS Ultimate Social Share to wykonanie "update" z poziomu panelu adm. CMS. W sytuacji, gdy nie możemy wykonać aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najnowszą wersję znajdziemy na stronie internetowej twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie JS Ultimate Social Share,ChronoForms, News Show Pro GK4 receptą na bezpieczeństwo jest aktualność komponentu, ale również aktualność...CMS Joomla!

Pobieranie JS Ultimate Social Share

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego rozszerzenia jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i wyszukanie interesującego nas dodatku (czyli w tym przypadku JS Ultimate Social Share) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie community Joomli bez przerwy aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy na to, że powyższe rady na temat JS Ultimate Social Share będą dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problem z instalacją lub konfiguracją strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.