Trochę stwierdzeń na temat jQuery Content Disclaimer

Narzędzie jQuery Content Disclaimer to idealny wzór oddającym to jak w paru aktach jesteśmy w stanie zwiększyć ilość proponowanych przez CMS zastosowań jakie dotychczas nie do końca zostały wdrożone, bądź mieliśmy z nimi styczność w ograniczonym zakresie. Warto mieć na uwadze, iż dodatki ( spośród nich np. Maxi Menu CK lub Layer Slider , czy właśnie jQuery Content Disclaimer) pozwalają na zagospodarowanie strony internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w oryginalny kod Joomla. Takie podejście, przy zastosowaniu ostrożności pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego serwisu w miarę bezkolizyjny sposób, a co najistotniejsze - bez znajomości zasad programowania.

Instalacja jQuery Content Disclaimer w Joomla

Powracając do jQuery Content Disclaimer. Jeżeli czujecie strach, że instalacja tego rozszerzenia Was przerośnie - spokojnie, nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co przeczytamy na witrynie twórcy jQuery Content Disclaimer, praktycznie sprowadza się do dodania pliku instalacyjnego poprzez zwykły instalator, który ma lokalizację w CMS Joomla!, a co z tego wynika dodanie jQuery Content Disclaimer do Joomli jest identyczne jak instalacja modułu Maxi Menu CK, Layer Slideritp. Po instalacji paczki z jQuery Content Disclaimer komponent zostanie samodzielnie osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeżeli chcecie poznać więcej detali o jQuery Content Disclaimer, polecamy Wam zapoznać się z witryną twórcy tego dodatku. Najłatwiej jest ją znaleźć wpisując frazę jQuery Content Disclaimer + Joomla w wyszukiwarkę bądź wykorzystać link obok: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=jQuery Content Disclaimer%2BJoomla%20Extension%20Documentation

A jak usunąć rozszerzenie jQuery Content Disclaimer ...

Jest możliwość, iż komponent jQuery Content Disclaimer nie spełnia Twoich wymagań. Napiszmy to wprost – chcesz jak najszybciej usunąć go z własnej, wspaniałej witryny. W takim przypadku jest tylko jedno rozwiązanie – odinstalowanie jQuery Content Disclaimer. Jak możesz tego dokonać? Dokładnie w ten sam sposób w jaki odinstalujemy Maxi Menu CK Layer Slider lub SimpleCaddy czyli jakikolwiek komponent. Odwiedzamy panel zarządzania strony › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › klikamy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania komponentu.

Z jakiej strony pobrać jQuery Content Disclaimer

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku jQuery Content Disclaimer) :-) extensions.joomla.org to miejsce gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! codziennie aktualizują i zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby instrukcje zawarte w tym artykule były dla Ciebie przydatne. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problemy z konfiguracją lub instalacją witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.