Ciut zdań poruszających temat JosDewplayer

Narzędzie JosDewplayer jest prostym przykładem przedstawiającym to jak w kilku prostych aktach dostać sposobność zwiększenia ilości proponowanych przez CMS usług, które przedtem nie do końca były możliwe, albo mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Warto pamiętać, że "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. AdsManager lub JotCache , czy właśnie JosDewplayer) zezwalają na zagospodarowanie witryny internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w podstawowy kod źródłowy Joomla. Taki sposób, przy zastosowaniu należytej ostrożności umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego serwisu w miarę bezpieczny sposób, oraz co istotne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Sposób instalacji JosDewplayer

Jeżeli instalacja JosDewplayer wzbudza w Was zgrozę i przewidujecie, że Was przerasta - spokojnie, bez obaw:). Instalacja - co przeczytamy specyfikacji dodatku JosDewplayer, praktycznie ogranicza się do wczytania pliku instalacyjnego poprzez zwykły instalator, który prawidłowo znajduje się w CMS Joomla!, a co za tym idzie instalacja JosDewplayer jest dokładnie identyczne jak instalacja dodatku AdsManager, JotCacheitp. Po instalacji paczki z "składnikiem" JosDewplayer rozszerzenie zostanie samoistnie umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeżeli chcecie poznać więcej interesujących detali o JosDewplayer, proponujemy Wam odwiedzić home page dewelopera powyższego dodatku. Najłatwiej jest ją znaleźć bezpośrednio wpisując zwrot JosDewplayer + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z tego oto linku: http://www.google.com/search?q=JosDewplayer + Joomla

Bezpieczne używanie programu JosDewplayer

Możliwe, że zastanawiasz się nad bezpieczeństwem aplikacji JosDewplayer. Tutaj kardynalną sprawą powinno być pamiętanie o jego aktualności. Najprostszym sposobem aktualizacji JosDewplayer to wykonanie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. W przypadku, gdy nie jesteśmy w stanie wykonać wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to pamiętajmy, że prawie zawsze najaktualniejszą wersję odnajdziemy na stronce producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Abstrahując, czy jest to dodatek JosDewplayer,AdsManager, JotCache receptą na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, a przy tym również aktualność...CMS Joomla!

Skąd ściągnąć JosDewplayer

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie JosDewplayer będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności znalezienie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym wypadku JosDewplayer) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie społeczeństwo Joomla! bez ustanku aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Liczymy na to, że przekazane przez nas porady na temat JosDewplayer będą dla Was przydatne. Jeżeli jednak chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problem z konfiguracją lub instalacją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.