Rozszerzenia a system zarządzania treścią Joomla

Jeżeli jesteś osobą, która skupia się na Joomla i innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, itp.) to świetnie wiesz,że prawdziwym plusem owych systemów nie jest System Zarządzania Treścią sam w sobie, lecz dodatkowo opracowane dla nich rozszerzenia. Jeżeli chodzi o CMS Joomla! takimi dodatkami są Komponenty (po ang. components). Komponenty to podstawowe, jednakże najbardziej złożone ogniwa Joomli. Ilość opisywanych pluginów z myślą dla Joomla! z pewnością zawiera się nie w setkach a w co najmniej tysiącach. Warto mieć na uwadze, że wspólnota opisywanego Systemu Zarządzania Treścią bez przerwy rośnie opracowując nowe, innowacyjne rozwiązania. Dla przykładu, rozszerzeniem dla CMS Joomla! to Community Builder, Ajax Contact a takżeRapid Contact Także Wśród tychże wtyczek odnajdziemy komponent - JoomSport Pro.

  • CMS Joomla
  • Odporność na wirusy
  • Profesjonalny kod

Nieco zdań w temacie JoomSport Pro

Rozszerzenie JoomSport Pro jest oczywistym przykładem , który wskazuje na to jak w kilku prostych działaniach dostać sposobność zwiększenia liczby oferowanych przez CMS zastosowań, które dotąd nie zostały zaimplementowane, bądź mieliśmy z nimi styczność w okrojonej płaszczyźnie. Należałoby pamiętać, że dodatki (a wśród nich np. Community Builder lub Ajax Contact , czy właśnie JoomSport Pro) zezwalają na zagospodarowanie naszej witryny internetowej w powyższe funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w podstawowy kod Joomli. Taki sposóbgdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "badanie" funkcjonalności swojego serwisu dość wygodny sposób, a co najważniejsze - nie jest konieczna wiedza dotycząca programowania .

Jak zainstalować komponent JoomSport Pro w Joomla?

Powracając do JoomSport Pro . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy JoomSport Pro sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z JoomSport Pro komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu JoomSport Pro proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „JoomSport Pro” + Joomla w Google.

Pobieranie JoomSport Pro

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie JoomSport Pro jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno znalezienie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym wypadku JoomSport Pro) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez ustanku aktualizują oraz zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje na temat JoomSport Pro były dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczeństwo korzystania z rozszerzenia JoomSport Pro

Możliwe, że zastanawiasz się nad bezpieczeństwem JoomSport Pro. W tym miejscu kardynalną sprawą jest dbanie o jego aktualność. Najłatwiejszym sposobem na aktualizację JoomSport Pro będzie wykonanie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. W sytuacji, gdy nie możemy przeprowadzić wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najaktualniejszą wersję odszukamy na stronce autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Zapamiętajce! Abstrahując, czy jest to dodatek JoomSport Pro,Community Builder, Ajax Contact rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność komponentu, no i naturalnie również aktualność...Joomli

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.