Garść zdań na temat JoomISP

Dodatek JoomISP jest ciekawym "okazem" na to jak w kilku aktach jesteśmy w stanie zwiększyć grono oferowanych przez CMS Joomla zastosowań, które dotąd nie były dostępne, bądź mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Warto pamiętać, iż dodatki (a spośród nich np. Attachments lub FW Real Estate bądź akurat JoomISP) zezwalają na urządzenie witryny w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod Joomla. Takie rozwiązaniegdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego portalu w miarę bezpieczny sposób, oraz co najistotniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

W jaki sposób zaimplementować JoomISP do CMS Joomla?

Jeżeli instalacja opisywanego komponentu wywołuje w Was zgrozę i myślicie, że może Was przeróść - uspokajamy, bez obaw:). Implementacja - co jest dane nam przeczytać w dokumentacji JoomISP, praktycznie sprowadza się do załadowania pliku instalacyjnego za sprawą zwykłego instalatora, który domyślnie jest zlokalizowany w CMS Joomla!, a co z tego wynika dodanie JoomISP do Joomli jest identyczne jak instalacja komponentu Attachments, FW Real Estateitp. Po wgraniu paczki z JoomISP komponent zostanie samoczynnie dołączony do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS jeśli macie ochotę poznać więcej ciekawych szczegółów na temat JoomISP, polecamy "zagłębić" się w witrynę autora niniejszego komponentu. Najłatwiej na nią trafić bezpośrednio wklepując wyrażenie JoomISP + Joomla w Google bądź wykorzystać link obok: http://www.google.com/search?q=JoomISP + Joomla

Bezpieczne użytkowanie JoomISP

Możliwe, że zastanawiasz się nad tym czy komponent dla CMS Joomla! - JoomISP jest bezpieczny . Tutaj istotną sprawą powinno być dbanie o jego aktualność. Prostym sposobem aktualizacji JoomISP to wykonanie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. W przypadku, gdy nie jesteśmy w stanie przeprowadzić aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to pamiętajmy, że prawie zawsze najświeższą wersję znajdziemy na stronce autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie JoomISP,Attachments, FW Real Estate rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność pluginu, ale również aktualność...Joomli

Skąd pobrać JoomISP

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i wyszukanie interesującego nas pluginu (czyli w tym wypadku JoomISP) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie społeczeństwo Joomla! bez ustanku aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wskazówki na temat JoomISP były dla Ciebie przydatne. Jeśli jednak odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.